Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok!...

Nagyon magányos vagyok! Nincsennek barátaim egy barátnő meg csak álom marad! Semmi szociális életem sincsen! Szinte csak dolgozni járok el! Mit tehetnék? Olyan mintha felesleges ember lennék! F

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 18:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Járj emberek közé. (jóga, kirándulások stb.) Nem vagy felesleges, csak ki kell mozdulnod.
2017. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az is gond hogy nem tudok beszélgetést kezdeményezni.Nem tudok beszélni szinte semmiről!Kicsit ciki lenne szerintem ha egyedül mennék valahova.
2017. jan. 18. 18:46
 3/23 anonim ***** válasza:
Én is járok egyedül mindenfelé. Nem érdekel mit gondolnak. A beszéd pedig nem kényszer, nem kell eröltetni. A csend is jó néha. Könyvtár esetleg?
2017. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
legalabb te eljarsz dolgozni....
2017. jan. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%

Társkeresővel már próbálkoztál?

Bőrödben hogyan érzed magad? Mi miatt nem vagy felszabadult társaságban? Külsőre milyennek látod magad?


Mindig képtelen vagy a beszédre? Mert pl. én mikor levagyok fáradva, semmi kedvem senkihez, egy kávé után sokkal jobb lesz a közérzetem.


Ha nincs miről beszélni, akkor olyan találkozást tervez pl. társkeresőre ahol egyből program van, elmentek filmezni, vagy színházba stb.



Ismerkedésre másik módszer: iratkozz be egy nyelv kurzusra, vagy bármilyen oktatásra, pl. teniszre vagy ping-pongra, ott is emberek között leszel, közös téma ott is van. És ha nem sikerül senkivel megismerkedni akkor hagyd ott egy idő után az egészet, s keress mást.



Én még ilyenek után nem kerestem, de szerintem pl. a fővárosban biztos vannak olyan rendezvények amik kifejezetten ismerkedés céljából vannak, menj el oda.



Szerintem a beszélés gyakorlattal kialakul.



Ha több segítségre van szükséged, írj konkrét helyzeteket, s akkor elagyalunk rajta hogy mi lehetett a probléma, de ameddig az első lépést nem tetted meg és nem mentél emberek közé, addig nem tudunk segíteni, mert általánosan ennyiből amennyit leírtál, 100 könyvet lehetne írni hogy mi a probléma, mit kellene csinálnod, kicsit írd bővebben körül a helyzetet, és hogy pontosan mikor és hogyan van probléma.

2017. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Évekig voltam társkeresőkön,semmire se mentem vele!

Elég nagy gond hogy ronda vagyok.

2017. jan. 18. 19:18
 7/23 anonim ***** válasza:

Hát, akkor a külsőddel kell valamit kezdeni. +kilók vannak rajtad? Öltözetedben hogy látod magad? Maximumot hozza ki a "kinézetedből"?

Hajad, arcszőrzeted? Fogaid?

stb.. ?

2017. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Legelőször is felemeled a fenked és elkezdesz tenni azért, hogy egy intelligens, humoros, tettrekész, érdekes ember legyél, akit érdekelnek mások.
2017. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
nem akarom elhinni hogy nincs egy munkatarsad akinek mondhatnad te figyelj mar menjunk mar el hetvegen valamerre sorozni lazitani kicsit.
2017. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Pedig nincsen mert egyedül én dolgozok ott a cégnél!
2017. jan. 18. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!