Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék, hogy jobb...

Mit tehetnék, hogy jobb legyen az életem?

Figyelt kérdés

Vázolom eddigi életemet:

1évesen a szüleim szétmentek.

Apám 3-4 éves koromig járt hozzánk, aztán 9-10 éves koromig eltűnt, aztán bosszúból, el akart venni anyámtól, 1-2 éven keresztül folyamatosan a gyermekelhelyezési perrőr szólt az életem, aztán 11éves koromban, letett erről a szándékáról, és hetente egyszer találkoztunk, egészen 14 éves koromig, utána egyre ritkábban jött, már négy éve nem találkoztunk.

KB. Fél éve megtudtam róla, hogy biszexuális.

Nem is kell mondanom, egy egészséges férfi embernek milyen nagy törés megtudni ezt az apjáról.

Az apám, tudom, hogy közhelyes, de soha nem mondta, hogy szeret, még csak azt sem, hogy kedvel.

Iskoláról, iskolára vándoroltam, nem igazán tudtam beilleszkedni, sehová, 8.-ban lett egyedül 3db barátom, Velük már 3éve nem beszéltem.

A tanulással soha nem volt problémám, mindenhol megáltam a helyem, nemegyszer osztályelső voltam.

Jelenleg gimnazista vagyok, ez az utolsó évem.

Nem tudom ki vagyok, attól félek nem tudom megvalósítani az álmaimat.

Mostanában az építészet kezdett el érdekelni, előtte a Mechatronika.

Szeretnék egy média vállalkozást alapítani, és szeretném visszaszerezni a régi barátaimat, bár erre nem látok sok esélyt, ha összefutunk Pesten, köszönünk egymásnak, de felém se néznek, és én se feléjük.

A lányoknál nincs túl nagy sikerem,

Vékony vagyok, átlagos külsejű. eddig egy enyhén fogyatékos, és egy brutál csúnya lány mondta azt, hogy bejövök neki.

Ha találkozok egy lánnyal, aki tetszik, vagy beképzelt és pökhendi vagyok, vagy két szót nem tudok szólni.

Attól félek szüzen, magányosan, egy Pest megyei lepratelepen fogok meghalni.

Van egy ötletem, amivel ha bejön, 1,másfél év alatt 50-100millió forintot tudnék összeszedni, de félek, hogy nincs a megvalósításához elég bátorságom, rátermettségem.

Itt vagyok nemsokára 19 évesen, és még semmit sem tettem le az asztalra, és nem élem igazán az életem.

A dédimen, és anyámon kívül nincs senkim.

Egész eddigi életemben azon gondolkodtam, miből tudnék pénzt szerezni, amivel meg tudnám hálálni azt az odafigyelést és törődést, amit tőlük kaptam.

Most van 2 remek ötletem, de töketlenkedek a megvalósítás helyett, mert félek a kudarcoktól, ezért nem merek odalépni egy lányhoz sem úgy érzem, hogy csak elutasítást fogok kapni.

Akarok egy autót, egy tengerparti házat, és egy házat, ahol a családommal élhetek.

Gyermekkorom óta vonzanak a repülőgépek, imádom őket, vennék egy cessna-t vagy egy helikoptert is.


2018. jan. 12. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Most ez mi? Gyűjtést szeretnél egy helikopterre?
2018. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hülye😃

Dehogy is, csak jóvolt kiírni magamból ami bánt, hogy a helikoptert, meg a házakat miért írtam le, az magamsem tudom.

2018. jan. 12. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
úgyis közmunkás leszel, vagy csöves.
2018. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Magadból indulsz ki mi?

XD

2018. jan. 12. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Tanult ember vagyok koma, 3 okj szakmám is van, lehet elájulni.
2018. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne panaszkodj. Nem bunkóságból mondom.

Próbáld meg elfogadni, ami adatott neked. Nagyszabású terveid vannak, már 18 évesen. Már csak egy kis magabiztosság hiányzik. És ne csüggedj el, ha valami nem úgy valósul meg, ahogyan elképzelted. Nem lehet minden tökéletes.

2018. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!