Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Inkább a halál mint a szégyen,...

Inkább a halál mint a szégyen, egyetértetek?

Figyelt kérdés
Szégyellem saját magamat. Amilyen vagyok. Egyszerűen nem tudom miért van ez az érzés,de felemészt.
2019. jan. 1. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2019. jan. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Inkább egy pszichológus az önértékelési bajaidra 😀
2019. jan. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem követtél el semmilyen főben járó bűnt, akkor mit szégyellsz? Senki nem hibátlan, senki nem tökéletes, senki nem képzőművész által alkotott, mindnyájan ilyen-olyan emberek vagyunk, ilyen-olyan hibákkal.

Ha ez nálad kóros, akkor nem ártana egy pszichológus segítségét kérned!

2019. jan. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A megoldás az, hogy elfogadod magad, és a lehetőségeidhez képes megpróbálsz úgy élni, hogy jól érezd magad.
2019. jan. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó pár éve volt,de nagyon rosszul viselkedtem azzal akit szerettem. Emiatt bennem kialakult egy olyan önkép hogy rossz ember vagyok mindenki szemébe és szégyellem amit tettem. Magamat hibáztatom folyton. Megbocsátani nem tudok és nem is fogok magamnak. Ez kihat a barátságaimra,és más emberi kapcsolataimra is. Nemrég ment tönkre emiatt egy baráti kapcsolatom. Jó baráti kapcsolatom.
2019. jan. 1. 10:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5

Tedd tisztába az ügyet ami nyomaszt!

Kérj bocsánatot attól, akivel ezt tetted! Ha nem áll veled szóba, akkor írd le, hogy nagyon megbántad és azóta is lelkiismeret furdalásod van miatta, de semmiképp ne zaklasd!

A vallásosokon szokott segíteni a gyónás, nem tudom te hogy állsz ezzel.

Az élet egy folyamatos tanulás. Te elkövettél egy hibát, megbántad, nyomaszt, tanultál belőle, feltehetőleg soha többet ezt nem követed el, ... és az élet megy tovább.

2019. jan. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
Az Ùr Jèzus,azèrt áldozta fel magát,hogy eltörölje bűneinket.
2019. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!