Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyanok akik a...

Vannak itt olyanok akik a 20-as éveiben járnak de se igaz barátaik se párkapcsolatuk nincsen?

Figyelt kérdés
Te mivel töltöd a szabadidőd? Nem vagy magányos? Szeretnél ezen a helyzeten változtatni?

2019. jan. 1. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Barátaim hál' istennek vannak, párkapcsolatom viszont nincsen :/
2019. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Itt csak olyanok vannak szerintem. Nekem sincs egyik se. Itthon vagyok mindig. Jo lenne valtoztatni de nem tudok.
2019. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Egyik sincs és soha nem volt, magányos vagyok. Internetezek, videót nézek. Korábban mentem sétálni, ismeretlen városokba szétnézni, mára egyedül már ahhoz sincs kedvem. Szeretnék rajta változtatni és végre hagyni az egész netet a fenébe. Betűk helyett szóban és személyesen, valódi, élő emberekkel szeretnék beszélgetni.
2019. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

23 vagyok, de kapcsolatom sosem volt még, igaz barátaim valaha voltak, most talán egy van, akivel mindent meg tudok beszélni, de nekem elég is, viszont ritkán találkozunk, mert mindketten introvertáltak vagyunk.

A szabadidőmet gépezéssel és zenehallgatással töltöm. Jelenleg nem szeretnék változtatni, mert kényelmes életem van, csupán egy kapcsolatot szeretnék majd, de azt hiszem, még nem vagyok rá érett ennyi idősen sem. Magányosnak csak néha érzem magam, lételemem az egyedüllét.

2019. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatom nem volt soha, és erős barátságaim sem. 21/F.
2019. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és egyik után sem vágyom annyira. Előző voltam.
2019. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyik sincs, sose volt igazán, nem akarok változtatni


alszok, tv-zek, eszek, mozgok, netezek, sorozatozok, eltelnek így a napok

2019. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!