Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan emberek, akiknek...

Vannak olyan emberek, akiknek van párkapcsolatuk, de nem élnek együtt, és soha nem is akarnak együtt élni senkivel?

Figyelt kérdés

Én szociális szorongással élek,legszívesebben egyedül élnék,ha tehetném.

Akkor vagyok a legboldogabb,ha egyedül vagyok,ez nem azt jelenti,hogy időnként nem jó a társaság,de feszélyez,ha másokkal kell egy légtérben lennem hosszabb ideig.


Na,már most egy párkapcsolatban ez elképzelhetetlen.

Ott szinte folyton együtt vannak a párok,együtt alszanak,együtt mennek ide-oda.

De én ilyesmire nem vágyom.


Vannak még hasonló emberek,akik tudtak ilyen feltételek mellett kialakítani valamilyen párkapcsolatszerűt?


2017. ápr. 29. 03:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én vágyom az egy lakásban élésre, de simán el tudok képzelni hosszú évekig távkapcsolatot.
2017. ápr. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, még házasok is vannak ilyenek.
2017. ápr. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak, sajnos, és az esetek nagy százalékában "elfelejtik" ezt közölni partnerükkel, hogy képtelenek együtt élni bárkivel is, a másik meg csak vergődik a kapcsolatban, mert szakítani nem lehet, mert ugyan keresi rendszeresen a párja, csak épp minek?

Na ilyenben éltem én is, jó sokáig, de inkább ki kellett volna dobnom a párom a fenébe, és akkor találtam volna egy értelmes kapcsolatot.

2017. ápr. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3: Nekem ideális lenne a volt kedvesed.
2017. ápr. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3: Szerintem te is elfelejtetted vele közölni, hogy együttélésre vágysz.
2017. ápr. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Neked akkor egy néhányezer kilóméteres távkapcsolatra van szükséged.
2017. ápr. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: Nem, én mindig pár házra lakom a kedvesemtől, csak nem akarok összeköltözni vele.:)
2017. ápr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,olyasmire gondolok,mint amit az utolsó írt,nem távkapcsolatra,lakhat a szomszédban is,csak ne egy lakásban velem...
2017. ápr. 29. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!