Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám könnyebben...

Hogyan tudnám könnyebben meghatározni az emberek tulajdonságait?

Figyelt kérdés

Van ez a dolog, amiben elég rossz vagyok. Pontosan meghatározni az egyes emberek alapvető tulajdonságait.

Persze, ha ismerek valakit, akkor tudom, hogy milyen a személyisége, de van, hogyha le kéne írnom róla néhány szót, hogy milyen is, akkor nem tudom megtenni. Nem megy.

Tudom, furán hangzik, de már régóta rágódok ezen, kérlek, segítsetek!


2019. jan. 1. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress neten szinonímákat. Írd körül azt a tulajdonságot, amit az illetővel kapcsolatban érzel és olvasgass a találatok között.

De ha beírod a keresőbe, hogy emberi tulajdonságok, akkor ott szemezgethetsz. Amit nem ismersz, arra rákeresel, hogy mit jelent. Növeld a szókincsed. :)

2019. jan. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Tekints rájuk tárgyként, sokkal könnyebb lesz.
2019. jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne bonyolítsd túl, figyeld, gondold át, mit látsz-érzel-tapasztalsz, és írd le/fogalmazd meg. Azonban amit tapasztalsz és amit érzel, az különböző, mert az egyik az, ami valóban történik, a másikban meg belegondolások, előfelvetéseket tartalmaz, ami torzítja a képet.
2019. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fhú, ez olyan, mintha nem lenne szókincsed a témában.


Nézz utána, keress rá, pl tulajdonságok listája! Amit nem értesz, arra keress rá külön!


Ha tudod, hogy egy-egy tulajdonság mit jelent, aakkor azt észreveszed máson is.

2019. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a hasznos válaszokat mindenkinek!
2019. jan. 8. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!