Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi egyedüllétet igényelnek...

Mennyi egyedüllétet igényelnek, kik számára az a kikapcsolódás (teljesen egyedül)?

Figyelt kérdés

Nekem pl elég 1-2óra fürdőzés, rajzolás vagy egyéb alkotásba elmerülés.


Páromnál megesik, hogy 2-4órán át csak a könyveket olvassa😃


Ki hogy van ezzel s mi ok/okokból szerettek olykor elvonulni?


Mi (értelmes)társaság kedvelők vagyunk, de velünk is megesik ez a "hagyj egyedül picit" érzés.



2019. jan. 1. 23:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem szükségem van kb. 3-4 óra egyedüllétre naponta. Teljesen változó, hogy éppen ilyenkor mit csinálok. Néha csak a telefonomon játszok, máskor meg barkácsolok valamit. Konkrét okot nem igazán tudnék neked mondani arra, miért csinálom ezt, ugyanis egyszerűen ilyen a személyiségem. Igényelem az "énidőt". Mivel keveset alszom, általában esténként/éjjelente szoktam elmerülni a saját kis dolgaimban, napközben pedig tökéletesen elvagyok társaságban is.
2019. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Totális egyedüllétet én hetente pár órát. Pedig inkább introvertált felé dőlő ambivertált vagyok.
2019. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!