Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent, ha valaki drága,...

Mit jelent, ha valaki drága, luxus termékeket kedvel, lájkol?

Figyelt kérdés

Pszichológiai értelembe lennék kíváncsi, hogy mit jelent, ha valaki ilyen luxus dolgokat lájkol?

Gondolok itt olyanokra, mint például ha valakinek facebookon a borítóképe egy drágább (több 10 milliós) audi, vagy BMW, vagy néha kedvel ilyen képeket.

Instagramon az egyik "kedvenc" csatornám a Gentleman Channel. Ennek van értelme? Általában luxus dolgokat tesz ki, de a csatorna nevéből adódóan ez egy emberi tulajdonság, és véleményem szerint a kettőnek semmi köze egymáshoz (egy emberi tulajdonság, és tárgyi javakat posztol), és hogy valaki lehet úgy is uriember, hogy nem egy sirályszárnyas mercedes-el járkál.

Visszatérve az eredeti kérdésre. Például én fiú vagyok, és ha rámegyek egy lány facebook oldalára, és meglátok egy BMW-s vagy audis borítóképet, én bennem ez kicsit negatívan hat, és egyből a "gold digger" ugrik be. (Régebben néztem ilyen prank videókat) Van ennek alapja?

Ui: Nem arról van szó, én is megnézem az ilyen tartalmakat néha, de bennem nem hagynak ezek olyan mély nyomot, hogy megosszam, vagy beállítsam profilképnek, vagy borítóképnek. A kérdés csak pusztán kíváncsiságból fogalmazódott meg bennem, mivel kicsit érdekel a pszichológia.



#pszichológia #pszichológiai jelentés
2018. dec. 28. 22:00
 1/5 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása előtt próbáltam rákeresni a google-ba, de ötletem se volt, hogy keressek rá hasonló tartalomra.
2018. dec. 28. 22:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyzási mánia
2018. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez pont olyan proliság, mint a kamu Rolex óra meg csajoknak a kamu LV táska. Igénytelenség a köbön.
2018. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyarcnak gondolja magát, keveseknél ez nem érvényes, hanem valóban tett is érte pozitív értelemben.
2018. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó, ezt hogy érted? Igen, vannak kivételek elismerem. De hogy érted azt, hogy tesz érte pozitív értelemben?

2018. dec. 29. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!