Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mit csinálnál, ha ártatlanu...

Te mit csinálnál, ha ártatlanul végeznének ki?

Figyelt kérdés
Mi lenne az utolsó szavad?
2019. jan. 3. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésre válaszolva: ha már kivégeznek semmit nem csinálnék.


És akkor komolyra fordítva: valószínűleg azoknak üzennék akiket a világon mindennél jobban szeretek és akikért az életemet is feláldoznám, az üzenet pedig annyira lenne, hogy szeretlek titeket.


De helyzetfüggő, ha valaki miatt vagyok ott (mármint úgy hogy helyette), akkor neki üzennék valamit, amit csak mi ketten ismerünk. Ha meg már senkim nem élne akkor, valószínűleg nem mondanék semmi, vagy valami olyat, aminek hatására fennmaradhatna a nevem. (Nagy álmok egy kis embernek). Vagy segítenék valamit mondani, aminek hatására rájöhetnek hogy tényleg ártatlan vagyok, esetleg egy bizonyítékot vagy valami hasonlót.


De szerencsére itthon nincs halálbüntetés, így nem végezhetnek ki ártatlan embereket

2019. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy én magamat ismerem, az utolsó pillanatban is az ártatlanságomat bizonygatnám, és mivel elég jó debattőr vagyok, szerintem lenne is hatása. Nyilván a kivégzés során ez már nem számítana, mert nem ott kell nagyot alakítani, hanem még a bíróságon, az utolsó szó jogán.
2019. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Hát talán ez köszi szépen, ez a világ úgy is egy szar darab :-D
2019. jan. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez van...
2019. jan. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
C'est La Vie.
2019. jan. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

"Te mit csinálnál, ha ártatlanul végeznének ki?"

Meghalnék.

2019. jan. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Viszlát
2019. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!