Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti gondolkodtatok már az ÉNB...

Ti gondolkodtatok már az ÉNB karaktereinek MBTI típusain?

Figyelt kérdés

Ma úgy döntöttem, hogy megnézek egy részt belőle, és aztán egyszer csak eszembe jutott, hogy vajon ezeket lehet-e kategorizálni just for fun

Van pár, akiét meg tudtam állapítani, a többi többnyire nem elég kidolgozott. Pl szerintem Evelin egy ENFJ, Szofi eléggé ESTJ, Tamara biztosan ISFJ lenne, Bécy, Gabi és Roland ESTP-k, Bori talán ESFJ, Joe instabil fajta ESFJ, de biztosan nem T típusú (az ember felgyújt maga körül mindent mert megbántotta egy csaj, ez nem is normális), Tamás ENFJ, a legnagyobb ENFP az egészben szerintem egyértelműen Tivadar :D, a legnagyobb ESFP pedig Lali. de néha Karesz is hajaz ezekre. Lili szerintem INFP volt, Dani pedig valamilyen IS-P (F-hez közelebb áll). Teo és a fia, Bence mindketten ISTP-k, a kétkontyos zenekaros csaj nekem eléggé ISFP-s.


A többiekről fingom nincs, a lányok ESFJ-k, a fiúk ESTP-k kb. :D


Korábbi szereplők közül is emlékszem párra, pl Gréti ESTJ lehetett, Alexa ESFJ, Kristóf ESTP, Milla ENFP, Maja ESFP


Amúgy unatkoztam, ne írjatok f#szságot ha nem tetszik xd


2019. jan. 4. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ööö. Oké.
2019. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Sok volt a VBK?
2019. jan. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
OMG
2019. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki a nevét adja egy ilyen förtelemhez, mint ez a sorozat, az minden, csak nem normális! Alig várom jövő hónapban a Story Gálát, hogy hogy fogják játszani a nemlétező agyukat ott...
2019. jan. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lol bocs berugtam
2019. jan. 5. 01:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az anyád van!? Na takarodj....
2019. jan. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Persze hogy nincs igény arra, hogy belerakjanak pár intp/intj karaktert a sorozatba. 😔
2019. jan. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!