Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiúk tényleg ilyenek?

A fiúk tényleg ilyenek?

Figyelt kérdés

Általánosítani fogok, biztosan van kivétel és tisztelet nekik.


Sokan nagyon agresszívnak tűnnek a nőkkel szemben, itt most arra gondolok, hogyha neten látnak egy jó nőt, akkor egyből írják, hogy "hu de szetbsznam, nem tudna járni se" stb. Meg igazából, ha megnézünk egy 'felnőtt filmet', akkor is nagyon erőszakosak. Engem ez a vadász-préda dolog teljesen elrendít egy kapcsolattól.

Sokszor nagyon durva poénokat mondanak, viszont mikor egy posztnál az egyik csaj viccelődött a d*gással egy csomó komment jött, hogy milyen buta rbanc. Ha egy lány lefekszik egy sráccal azzal tök könnyen sérülhet egy beszólással is. Lehet én vagyok prűd, de én tényleg rosszul érezném magam, ha valaki így beszélne rólam, mintha nem is egy emberről lenne szó. Annyira nem tud, hogy hol vannak a határok, és eddig távol tartottam magam egy kapcsolattól, mert féltem, hogy sérülnék.

Most a többség tényleg így gondolkodik?


2019. jan. 5. 01:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Remekül témába vágó videó, hogy miért találkoznak a legtöbben a felszínes suttyókkal:


[link]

2019. jan. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ez így is van. okos is vagy. A lényeg hogy kívűl belül fogadjon el és szeressen aki veled van és így fordítva.

Az ilyen szenny emberekkel pedig nem kell foglalkozni.

Én foglalkozok velük, de pont azért mert elnyomják az ilyen kis fél teste kint van lányok az olyan kis visszahúzódó lányokat akire nekem lenne szükségem.

Azért abba is elég rossz belegondolni hogy valahol mindenkinek van egy párja, az a pár srác aki meg olyan lányra vágyik aki visszahúzódó nem bulizgat stb azokkal meg abba a tudatba ülünk hogy a kis trendi csajok szó szerint elnyomják őket a semmibe. Ha lehetne egyesével mondanám el minden olyan lánynak hogy egy miattuk depresszióssá vált Normálisan öltözködő normálisan viselkedő lány Egymagába többet ér, mint ők Összesen egy kalap alá véve!

2019. jan. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A kedves női válasz írók nem látják, hogy oda írtam, hogy tisztelet a kivételnek, meg, hogy általánosítani fogok? Hogy másképp fejezzem még ki, hogy nem mindenkire értem? Lehet vadbaromnak hívni, attól még sokan ilyenek. Annak, hogy más a tapasztalatod van örülök, de attól még nem engem kell támadni.
2019. jan. 5. 01:55
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy ne fejezd már ezt ki. Egyszer leírtad, onnantól nem kell magyaràzkodni:)
2019. jan. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom. Nőként azt tapasztalom, hogy a többség hülye ámblokk fiu-lány, és van pár ritka kivétel akikkel érdemes foglalkozni. Ha lány, barátnőd lehet, ha fiú akkor a párod. Én is ezt teszem és normális értékrendű párom van. Nem mondom, hogy nem voltak próbálkozások, na de kétségbe nem estem sose. Fiatal vagyok, csinos, akadni mindig akad valaki. Na de milyen az a valaki, az a nem mindegy, és érdemes nem megalkudni egy nem hozzádillővel. ;) Szóval félelemből ne gátold magad egy lehetséges jótól.
2019. jan. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Emberek! Tévedtek! Ezek az alpári srácok nem a többség, hanem a hangos kisebbség
2019. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"biztosan van kivétel és tisztelet nekik."


Sajnos pont ennyit kapnak a kivételek. Megkapják a csajoktól, hogy "Tiszteletem nektek", aztán meg elmennek szobára a rossz fiúkkal.

2019. jan. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Pedig szerintem ez ijesztő. Csak ez miért jó számukra? Gondolom a lányok szemébe megy a jó duma, csak nem értem, ha lefekszenek velük, akkor utána miért rbanc, meg 'hu de szetbsztam', miközben ugyanazért ő a dicséreter kapja. Ez a kettős mérce nagyon kiakaszt, meg az is, hogy egy egész személyiséget elítélnek a szexuális élete miatt, ami szerintem rohadtul nem mérvadó. Tök sok lány van, aki alapból szeretethiany miatt megy bele és még megalázzák őket. 😅 Nekem ettől van hányingerem, nem a lányoktól. Aztán csodálkoznak, hogy sok az ilyen lány, mikor ezekből lesznek apák. Vagy ezek a saját lányukra is állatként néznek?
2019. jan. 5. 11:19
 19/22 anonim ***** válasza:

Én ezt gorilla effektusnak hívom.

Amúgy szerintem az nem mentség, hogy valaki szeretethiány miatt megy bele. Egyrészt minimális agy sem kell, hogy belássa, nem fogják szeretni, csak élvezkedni a testével, másrészt 24 óra múlva megint nem lesz előrébb, mert senki nem fogja jobban szeretni. Cserébe egyszer gerincre vágták.

Volt olyan nőnemű "barátom", aki folyton reklámozta, hogy milyen szeretethiányos. Aztán gyakorlatilag volt, hogy egy moziba nem lehetett úgy vele bemenni, hogy a pultos csávónak ne kezdett volna el szerepelni. A végére odáig fajult, hogy konkrétan bevallotta, hogy ő igazából csak szexfüggő. Szeretethiányos is, de senki mellett nem bír megmaradni, ez meg neki így jó, ha párhuzamosan van 2-3 ember akivel összefeküdhet, ezeket pár havonta cseréli.

2019. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Igaz, nyilván nem mentség, de magyarázkodnia kell, hogy miért csinálja, meg az emberek elítélik, mert az nem jó válasz, hogy szeret szexelni. Ha ezt válaszolja, akkor már egy megvetendő lény, nem számít nőnek, meg egy förmedvény, aki rohadjon meg. Ez olyan álszentség, mint mikor kicsapják a prnó színészre, aztán meg szidják, de nagyon durván, mintha minimum embert ölt volna, vagy néha még azokat se szokták ennyire.

Mindegy, mindenestre igazságtalan gondolom ezeket😅

2019. jan. 5. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!