Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyünk szívtelenek?

Hogyan legyünk szívtelenek?

Figyelt kérdés
Nekem és 2 barátnőmnek ezen jár az agya már régóta de ötletünk sincsen hogy hogyan lehetnénk azok. Valakinek van e ötlete?

2019. jan. 5. 15:13
1 2
 11/19 anonim válasza:

Egyszer találkoznunk kéne. Rajtam gyakorolhatnátok. Szeretem ha megalàznak, vagy elvernek a lányok. Most ismerkedem a bdsm vilàgával, de elég messzire el lehet nálam menni. Ha már térden àllva könyörögnék, és még akkor is tovább ütlegelnétek, akkor azt mondanám hogy szívtelenek vagytok :)


Másrészt szerintem sok esetben fontosak az emberi érzelmek...

2019. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

pl meditáció gyakorlásával meg lehet látni hogyan hozzuk létre a gondolatokat, érzelmeket

egy bizonyos ponton túl az adott helyzetben így láthatjuk magukban ezt a folyamatot, és ki lehet belőle vonni az energiát

ezt elméletileg úgy is lehet használni hogy "érzéketlenekké" válunk, mert nem hagyjuk hogy elsodorjanak a - gondolatok, érzelmek

2019. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm végre valakinek van egy normális válasza és nem hoz ki ebből semmi szexuálisat
2019. jan. 5. 18:05
 14/19 anonim ***** válasza:
Ne legyetek szívtelenek. Nem jó az. Inkább örülni kellene hanem vagy olyan. De miért akartok szívtelenek lenni? Túl kedvesek vagytok és úgy érzitek, hogy kihasználnak titeket? Esetleg gyengének érzitek magatokat? Nem kell szívtelenné válnotok, elég ha talán csak határozottabbak lesztek, ha ilyen probléma forrása.
2019. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én szívesen szétvagdasom a szíveteket egy éles késsel.
2019. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Gondolom itt még senki sem volt szerelmes azok után mindenki az akar lenni
2019. jan. 5. 20:25
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem igaz.

Egy barátnőmnek elég durván összetörték a szívét, mégse jutott eszébe olyan butaság, hogy kiírtsa a személyisége egy darabját.

2019. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én nem emlékszem rá hogy lettem volna.
2019. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ez alatt azt érted, hogy bármikor meg sérthetnél mást lelki furdalás nélkül vagy azt, hogy nem éreznél lelki kötődéseket.. se jókat se rosszakat? Mert, ha az utóbbi akkor arról szerintem tegyél le. Születésem óta meg játszom, hogy szeretek és utálok, de néha unalmas.
2020. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!