Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak emberek, kik csak...

Vannak emberek, kik csak magukból bírnak kiindulni, hogy lehet az ilyet kezelni?

Figyelt kérdés
Nagyon irritálnak. Pl megkérdezik, hogy hova mész nyaralni, mert nekik egyértelmű, hogy nyáron mindenki nyaralni jár, meg ilyen unalmas dolgokkal vesződik, hogy szállodafoglalás, jegyvásárlás, utazási irodák ajánlatai stb. miközben én pl soha nem járok nyaralgatni, mert ez az egész nem érdekel. És soha nem is érdekelt. Mégis szinte számon kéri. Mikor közlöm vele, hogy sehova, akkor elképed.
2019. jan. 5. 15:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azért kemény, hogy nem unod még...
2019. jan. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Azért megyünk nyaralni unalmas kis barátom, hogy az unalmas mókuskerékből kiszakadjunk. Élményekért megyünk.


No de hajrá, te milyen témáról beszélnél szívesen??? Halljuk! Kíváncsik lettünk.

2019. jan. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát nekem olyan a munkám, hogy folyamatosan utazok. Ha valaki nekem azzal jönne, hogy kötelező unalmas mókuskerék, megverném. Konkrétan ténylegesen, de ti meg ezt ÉLVEZITEK, BAZMDMEG :D Hétfőtől péntekig egész évben minden nap hatkor kelni. Utána lenyomni 8 órát. Hazamenni, otthon szédelegni, mert mégis mit csinálnál koránkelés meg napi 8-10 óra meló után, majd hónap elején FELVENNI a JUSSOD. És nyaranta elutazni tengerpartra, mert ez a piti-piti a kutyáknak :D ŐRÜLET :D
2019. jan. 6. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!