Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet abból gond, hogyha nem...

Lehet abból gond, hogyha nem a saját bankártyámmal vásárolok a boltban?

Figyelt kérdés

Nekem nincs bankkarim, a nővéremnek van és én is arra kapom az az ösztöndíjam.

KP nincs nála, csak a kártya és egy bankautómata van a közelben, de az rossz... :/


Ráadásul még nem lett vele éríntéssel vásárólva, így be kell írnom feltétlenül a kódot. (amit tudok, szóval nem lenne baj, csak félek, hogy meggyanusítanak)


A boltban a monitoron olyankor ki írja a pénhtárosnak a kártya tulajdonos nevét amikor használják?


Szerintetek szóvátenné, ha fiúként női tulajdonos kártyájwt használom?


2019. jan. 5. 18:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért, van egy pár, de örülök, hogy sikerült erről a telóról egyáltalán kiírni egy kérdést...
2019. jan. 5. 18:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod.
2019. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyiss magadnak saját bankszámlát bankkártyával. Az ilyen közösködésekből csak a baj van.


Elvileg csak a saját kártyádat használhatod, gyakorlatilag meg el szokták fogadni a másét is. A pénztárosnak nem írja ki a pénztárgép a kártyatulajdonos nevét, ellenben az rajta van a kártyán.

2019. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiúként egyszer én is fizettem anyám bankkártyájával, ezt az eladó nő szóvá is tette, de amikor megmondtam, hogy ez édesanyám kártyája, akkor szerencsére nem kötözködött, hanem elfogadta.
2019. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tőlem egyszer kérték el a személyimet :)


Amikor megkaptam a kártyámat elsőre nem tudtam pontosan hogyan kell használni plusz a kódomat sem tudtam fejből.


Anyukámnak volt persze, de szinte soha sem használta én meg akkor kb 14 lehettem és csak szimplán soha sem jött elő.


...tehát kicsit furán viselkedhettem plusz 1x elrontottam a kódot, majd elkezdtem keresni a telefonomban, hogy mi lehet a kódja.


Ezek után megkérdezték, hogy az enyéme és kb 1-2 percen át beszélgettek róla velem, majd megmondták hogy csak akkor fizethetem ki a kártyával ha a személyimmel igazolom, hogy az enyém.


Szóval előfordulhat, de valószínűleg soha sem fog :D. Meg ha mégis akkor elmagyarázod a helyzetet...

2019. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Szerencsére nem volt gond. :)

Mindenkinek ment a pont!

2019. jan. 5. 19:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez kornkretan kozokirattal valo visszaeles.

Bl-en ezert kihivja a penztaros a rendorseget,akik eljarast inditanak ellened.


Ha 18 elmultal,nyithatsz bankszamlat es odautaltathatod az osztondijad.

2019. jan. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!