Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha tudom...

Mit csináljak, ha tudom magamról, hogy nem lennék egy kapcsolatban "jó" ember?

Figyelt kérdés

Amúgy se mondanám magam a legjobbnak. Rokonoktól többször is megkaptam. Alapvetően vicces, jófej vagyok, vannak haverjaim. Nehéz viszont komoly kapcsolatba kerülnöm bárkivel is, legyen az legjobb barát, akármi. Nehezen alkalmazkodom és makacs vagyok, néha zsarnokoskodó is tudok lenni, nehezen engedek feltesti koktaktusok szempontjából, és nagyon nem engedek a véleményemből. Úgy érzem, nekem sose lesz való párkapcsolat, mert a másik fél "túl jó" lenne hozzám? Amilyen embert én elképzelnék, annak biztos nem kellenék...


Tudom, hogy változtatni kéne a tulajdonságaimom, és bár folyamatosan azon vagyok, azért az nem olyan egyszerű.


2019. jan. 6. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Volt már kapcsolatod, hogy ezt így tutira ki mered jelenteni, hogy ez lenne? Minden ember mást hoz ki a másikból.
2019. jan. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Változz meg ès minden jòra fordul :)
2019. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"nehezen engedek feltesti koktaktusok szempontjából"

Ez meg mit jelent?


Amúgy nem tudhatod előre, mivel nem csak rajtad múlik, és igen, talán épp egy másik emberért fogsz változni, vagy pont így leszel jó neki, annyi minden lehet, kár ezen előre problémázni.

2019. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!