Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki akkora...

Hogy lehet valaki akkora rothadék, hogy már diplomázott az egyetemen, de még mindig itt kavar, hogy engem tönkretegyen?

Figyelt kérdés

Egy évig vele utaztam minden nap, futott utánam, eljátszotta, hogx a barátom, csak azért, hogy tönkretehessen. Ennyire kétszínű szar senki se lehetett, hogy utált mind a föld, de eljátszotta, hogy a haverom, hogy belülről tegyen tönkre, de azégis jó volt, hogy ne egyedül utazzom... Én meglettem volna, meg ott volt a tesóm, de cdak oda pofátlankodott állandóan, nekünk meg nem volt szívünk elzavarni...


Már 1 éve nem jár oda, de még mindig terjeszti rólam a hazugságokat, megszerzi az órarendemet, meg a vizsgaeredményeimet... Meg ittjon is kamuzik és próbál lejáratni...


Ja hát ha lenne munkahelye nem érne rá ezzel foglalkozni, de így nagyon könnyű...


2019. jan. 7. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnan szerzi meg az órarendedet és az eredményeidet? Ha te nem adod ki másnak akkor elméletileg senki nem tudhat róla.
2019. jan. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Thats the problem



Jóban van az iskolatitkár gyerekkel, mindent megbeszélnek, ő adja ki. Most is a legjobb barátok...

2019. jan. 7. 12:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2: ilyen adatokat nem lehet kiadni.

Jelentsd fel.

Jelezd az iskolának is, hogy vizsgálják ki az ügyet.

2019. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már tavalyi félévben is ugyanezt csinálta, én tudom, hogy nem... Akkor szóltam neki, hogy sürgősen fejezze be, mimdenki mondta, hogy menjek a dékánhoz...
2019. jan. 7. 12:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megoldást szeretnél, akkor valóban tenned kéne már valamit. Azon kívül, hogy a volt barátodnak mondod, hogy hagyjon békén. Majd lesz következménye, akkor nem lesz ilyen bátor. Meg az iskolatitkár sem, ha megkapja méltó jutalmát a feletteseitől.
2019. jan. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akiről írsz, az egy beteg ember. Mindenesetre sikeresen teszi tönkre az életed.


Ne beszélj vele, ne hagyd, hogy közelítsen, vagy jópofizzon. Az már baj, ha hazugságokat terjeszthet rólad...van alapja? ..de őszintén!..

Legyen szívetek elzavarni. Tisztára hülyére vagytok véve. Ez a majom így szórakozik...mert veletek büntetlenül lehet.


Miből él, ki tartja el?

2019. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem, egyáltalán nem beszélek vele...


Viszont van ez az "iskolatitkár", valamilyen oktatási ügyintéző vagy koordinátor és szolgáltatja neki az adatokat. Utóbbival sem beszélek már,több mint féléve, mikor rájöttem mekkora csicska...


Az apja házaban lakik, a mamája főz rá és nincs más dolga, mint a suli körül ólálkodik...


Nem, nincs alapja és én is tudom, hogy nem normális... Egyszer visszahallottam, hogy "nem jár iskolába", mert valami órára, vagy felkészítőre nem jártam be, nem volt kötelező, egyetemen... 😂 A vicc, hogy én voltam az évfolyamon, aki a legtöbbet bent volt, mert bejárós voltam, nem is tudtam volna hazamenni... A sok hülye, meg aki kivülről se látott egyetemet, elhiszi, hogy valami lezüllött, iskola kerülő lettem. De a többinek még ennyi alapja sincs... Meg mi az, hogy nem számolok be neki a jegyeimről...


Amúgy is vicc ez az iskola, mint egy dedó... De most valami sokkal komolyabb dolgokat terjeszt... Az sincs, aki visszamondaná.

2019. jan. 7. 14:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Színvonalas egyetem lehet.
2019. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!