Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiment az ember az üzletből...

Kiment az ember az üzletből és az előtte haver eladó azonnal kibeszéli másoknak?

Figyelt kérdés

Nekem úgy tűnt nagyon jóban vannak! Úgy viselkedett az eladó! Majd amikor elment, a kollégájával kiröhögték! Azt mondta rá hogy meleg, stb.

Többször láttam ilyet! Múltkor a fodrászom mondta el mindennek az előző kliensét. Ilyenkor arra gondolok hogy miután kimentem, engem is kibeszélnek és kiröhögnek?


2019. jan. 8. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok a képmutató ember, aki szemtől-szembe jól elvan, másik háta mögött pedig kibeszéli.

Ha az illető visszahallja és rákérdez, akkor ő döbben meg a legjobban: "jajj hát miért mondanék én rád bármi rosszat".

2019. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kibeszélnek. Miből gondolod, hogy éppen te vagy a kivétel?
2019. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sajnos kevés a jelentőségteljes ember az életemben, többek közt ez az egyik szűrő nálam..aki beszari, hogy jópofizik majd merész hogy kibeszél..

néha már állítottam le ilyen embert..azt mondta ő ezt nem is érezte cikinek de akkor odafigyel..sajnáltam


25F

2019. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!