Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bukhat-e egy futó műszakin...

Bukhat-e egy futó műszakin alvázszám miatt?

Figyelt kérdés

#Vennék egy futót ami most menne először életében eredetiség vizsgára. #Épített futó #van a rúdjában alvázszám. #Pesszimista ember figyelmeztetett #hogy én vigyem eredetiségire #mert ha az eladó viszi haverhoz és úgy megy át #hogy nekem gondom lesz vele műszakikor.
2018. okt. 7. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha megvannak az építés-engedélyezési papírjai, akkor úgy megy minden, mint másnál..


Nekem is épített volt, kimondottan egyedi darab. Elkérték az engedélyt, aztán bélyegeztek..sőt, mégegyszer átépítettem, akkor már nem is kértek semmit..igaz, hogy a módosítás nem látszott.

2018. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na azok nincsenek. A jelenlegi tulaj még akkor vette mikor nem kellett a vásárláshoz építési papír.
2018. okt. 7. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!