Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek ez hogy megy, meddig...

Nektek ez hogy megy, meddig tart ez a "tétlenség"?

Figyelt kérdés

A következő helyzetre gondolok: valami rossz dolog történik velem (pl. vizsga nem jön össze, állásra nem vesznek fel, egy lány otthagy, stb.), és utána nem tudok ezen elég gyorsan túllépni. Tehát miután a rossz esemény történt, kb. másfél napig lecsökken a produktivitásom, mert nem tudok a következő lépésre koncentrálni.

Nektek ez meddig szokott tartani, és hogy teszitek túl magatokat rajta minél hamarabb? 24/F



2019. jan. 9. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem sürgetem a gyászfolyamatokat és az elengedéseket. Ugyanis a valós elengedés a cél, nem az elfojtás és az, hogy magamnak is hazudva letagadjam az érzelmi bevonódottságot.


Úgyhogy a kudarcélmény mélységétől és nagyságától függően pár naptól akár többhetes időtartamig bármi bejátszhat.

A nagyon tétlen, totál depis, meg sem mozdulok állapot nálam max 1 nap, de a rendes felépülés sokáig is eltarthat.

2019. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Családtag halála-Évek(de mindig bennem fog élni az emléke és a fájdalom, hogy elment)

Fiú otthagyott- 2 évbe telt mire összeszedtem magam(de még most is fáj)

Állás nem jött össze-1-2 perc, már másik állás keresésén voltam

Állami suli nem jött össze- 1 nap

2019. jan. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!