Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A valóságban milyen egy női...

A valóságban milyen egy női börtön?

Figyelt kérdés

A filmekben a börtönben a nők is úgy viselkednek, mint a vadállatok. Erőszakosak, durvák egymással, a gyengéket megverik és csicskáztatják, hierarchia van, stb. szerintem mindenki látott már ilyesmit.

Viszont a való életben hogyan kell ezt elképzelni? Milyen az élet egy női börtönben? Hogyan viselkednek a rabok egymással, milyenek a körülmények? A filmek csak túloznak vagy tényleg ennyire jelen van az agresszió és a fizikai erőszak?

Akiknek van bármi saját vagy ismerősi körből szedett tapasztalata (tehát nem a neten olvasott cikkekből), az írjon bátran! :)



2019. jan. 9. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező! Ajánlom Neked szeretettel Amerika legkeményebb börtönei dokumentum sorozat filmet.

Én azt szoktam nézni szerintem a valóságot mutatja be legalább is úgy érzem.

Ismerős a YouTube csatornán ?

2019. jan. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy van a női börtönökben is hierarchia. Nem tudom emlékszel még Szita Bencére. A nőt akit elítéltek magánzárkában tartották fogva, és csak akkor mehetett ki az udvarra amikor a többieknek lejárt az udvari pihenőjük. Ugyanis a börtönlakó lányok nyíltan megfenyegették, hogy agyonverik.

Amit az első ajánlott sorozat a börtönökről, tényleg nagyon jó. Én is szoktam nézni.

2019. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első: mindenképpen rákeresek, bele fogok nézni.

És mi a helyzet a magyar börtönökkel? Mennyivel különböznek az amerikaiaktól?

2019. jan. 9. 16:32
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Ne nézzétek le a nőket, mert sok férfi aki lenézi őket ha bekerülne egy női börtönbe, egy ott eltöltött éjszaka után már csicska lenne. Én úgy gondolom hogy azokat a férfiakat akik nőket bántalmaznak, zaklatnak szexuálisan illetve szexista megjegyzéseket tesznek, női börtönbe kéne zárni a legkeményebb női rabok cellatársaként.
2019. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó: Idéznéd hogy itt ki nézte le a nőket?


Azt az elborult ösztrogénben úszó agyadat kéne bezárni, ha ettől a kérdéstől máris elpattant a feminista hisztéria nálad.

2019. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
A filmek el vannak túlozva, mert ott a nők többsége 10/10 nagy mellű, csinos nő. A valóságban meg azért többségben vannak a mindenféle ápolatlan kisebbségiek.
2019. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

"...többieknek lejárt az udvari pihenőjük. Ugyanis a börtönlakó lányok nyíltan megfenyegették, hogy agyonverik.

Amit az első ajánlott sorozat a börtönökről, tényleg nagyon jó. Én is szoktam nézni."


Imádom az ilyet, úgyanolyan xarevők, nincs különbség, hiába ígérték be neki a verést.


Durvább, mint a férfi börtön, mert a nők lelki terrort alkalmaznak egymás ellen, pl. fenyegetés, beszólogatás,megfélemlítés. A férfiak meg nem sokat járatják a szájukat, ütnek, utának kérdeznek.

2019. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon a női börtönök többsége elég light-os.Ez nem Amerika ahol a nők is szarrá verik egymást a börtönben. Itt csak a férfi börtönben vannak ilyen elbaromult vadállatok akiknek az az életük hogy szana széjjel verik egymást csak úgy poénból. A női börtönben meg ha nem húzod ki a gyufát többnyire elég civilizáltak.
2019. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosszabb. Ha választanom kéne inkább a férfibörtön :D Elég csak abból kiindulni,hogy munkahelyeken is amint egynél több nő bekerül már megy a rivalizálás, áskálódás, kibeszélés na most ezt képzeld el egy olyan helyen ahol 0-24összevannak zárva éveken keresztül.És ezt nőként írom.
2019. jan. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Felhívhatnám az anyósomat, mert ő tudja milyen. De pont ezért nem állok vele szóba.
2019. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!