Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember vagyok, ha...

Milyen ember vagyok, ha úgymond elégedettséggel tölt el, hogy egyes nők a valóságban mége olyan tökéletesek?

Figyelt kérdés

Tetszett egy férfi, de úgy alakultak a dolgok, hogy rájöttem, hogy felszínes, összejött évekkel ezelőtt egy csajjal. Sokáig úgy éreztem, hogy nem vagyok elég jó, mert a csaj rendben van kívül-belül. Mostanában látom párszor a csajt, agyon vannak retusálva a képei, csinosítva van rajtuk, az arca smink nélkül csúnya, foltos, ragyás. Valóságban sokkal testesebb.

És én ettől sokkal jobban érzem magamat, hogy látom, hogy a valóságban nem is annyira huh, de nagy szám.


2018. júl. 12. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Milyen? Féltékeny.
2018. júl. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Okkal választotta a másik lányt, valószínűleg többet tudott neki nyújtani, mint te, aki csak más külsejével foglalkozik. Nőjj fel.
2018. júl. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Önbizalomhiányos.

Én enélkül is tudom, hogy a képek sokszor köszönő viszonyban sincsenek a valósággal.

2018. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Én voltam az, aki visszautasította őt 4x is, szóval nem hinném, hogy olyan sokat nyújt neki az a lány szexen meg önmutogatáson kívül, úgy, hogy ismerem is a csajt 😂
2018. júl. 12. 10:24
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
...de nem engedted el a tudatodban. Engedd el, és ne foglalkozz a nőivel se vele se - a saját érdekedben, nem az én életem megy vakvágányon
2018. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Én voltam az, aki visszautasította őt 4x is"


Azután 6x meg nem.

(Hiszen te írtad, hogy tetszett.)

:)

2018. júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
szerintem természetes a reakciód. én is örülnék :D
2018. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Féltékeny. Meg buta.

Én tudom, hogy a FB-ra nem valós képeket raknak ki, és pl Palvin Barbi sem úgy néz ki a valóságban, mint a fotókon. És ehhez nem kell a visszautasított udvarlók jelenlegi csajait nézegetnem...

2018. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem is természetes a reakciód, biztos vagyok benne, hogy a legtöbb ember hasonlóan reagálna egy ilyen helyzetben. Csak egyszerűbb lehülyézni, leirigyezni a másikat c:
2018. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!