Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » INTP és INTJ nők/lányok! Ti...

INTP és INTJ nők/lányok! Ti mennyiben vagytok mások, mint az átlagos típusú csajok?

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 23:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%
Azt még lehagytam, hogy másrészről durván maximalista és hatékonyságpárti vagyok, kérlelhetetlenül célorientált, és szeretem, ha én irányítok, ha minden pontosan a terveim szerint működik. Ők ezeket se szokták általában megérteni.
2019. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%

Én a sztereotípiákkal ellentétben egy elég lányos/nőies lány vagyok, szoknyák, rózsaszín, minden ilyen, szóval külsőleg semennyire. Talán egyedül abban "különbözöm", hogy nem igazán szoktam sminkelni, mivel ritka lusta vagyok, inkább alszom tovább :'D. Nem túl feltűnő a külsőm, de szerintem egész szép vagyok. Nem tartom magam különlegesnek egyébként, bár tény, olykor nehezen illeszkedem be.


Az érdeklődési köröm viszont teljesen más, mint az átlag lányoknak/nőknek. Politika, tőzsde híreket hallgatok/olvasok minden reggel, fórumokat is szeretem. Nagy tudomány fanatikus vagyok, felnézek a tudósokra, rengeteg tényt szoktam róluk olvasgatni. Az irodalom is érdekel egyébként, továbbá pszichológia, állatvédelem, környezetvédelem...De a sztereotípiákkal ellentétben nem vagyok szuperzseni, sosem voltam ász se fizikából, se matekból. Elég magamnak való vagyok, könnyen ismerkedem, de nem adok ki sok infót magamról. Így elmondható, hogy sok az ismerősöm /akikkel lehet bulizni/, de nincs konkrét legjobb barátom, aki mindent tud rólam, de én egyáltalán nem is igénylem. Szeretek egyedül lenni, bár ez elég nehéz feladat, sokszor már konkrétan menekülök mások elől, mert valaki mindig akar velem lógni :'D. Utálom a romantikus témákat, az úgynevezett small talkot is, plusz én az emberek többségét rém unalmasnak találom :''D. Egyszerre vagyok lenéző/arrogáns, ugyanakkor néha alacsony az önbecsülésem, mert úgy érzem, nem elég magas szintű a tudásom és semmi emlékezeteset nem fogok alkotni a világban.

20/L

2019. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%

Ja a lényeg lemaradt, hogy INTP. Amúgy érdekes, én fiúban/férfiban szeretem az F típust, lányban/nőben már egyáltalán nem. A lányok alapól máshogy érzékenyek szerintem, mint az ellenkező nem, tök könnyen megbántódnak, elsírják magukat és ilyenkor ötletem nincs, mihez kezdjek xD. Bár ha valaki nagyon durva velem, vagy rámordít, esetleg leszidnak...Nem sűrűn van ilyen, de lehet elsírnám magam. De alapjáraton egyáltalán nem vagyok érzelgős típus, továbbá a praktikus dolgok tárgyalgatása sem érdekel...Nekem a xxTP típus alapból a kedvencem ^^".

Előző voltam, kis kiegészítés.

2019. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#13-as, érdekes ez az F-es nembeli leosztás, nálam pont fordítva van. :D Egy nem annyira "sok" módon érző INFJ-vel vagy ENFP-vel még jobban össze tudok barátkozni, mint ahogy el tudnék képzelni magam mellett partnerként egy bármilyen F-et. Ha csak típusjellemzőket veszünk, akkor arra a célra megfelelőbbnek tartok egy másik NT-t, vagy egy STP-t.
2019. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
6%
Ne ez alapján ítélj meg senkit.
2019. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%
#15: Nem inkább "Ne ez alapján ítélj meg VALAKIT"? :D
2019. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsó válaszlóval. Egyébként bármelyik MBTI típus kellemes személyiség, ha egészséges, vagy undorító, ha egészségtelen.
2019. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kb mintha autisztikus tüneteim lennének időnként annyira nem bírok néha emberek között lenni. Szerintem átlagos vagyok így is és nem hiszem hogy egy szociálisabb és nyitottabb típusnál különb lennék. Talán annyival másabb vagyok hogy sokkal jobban figyelek a környezetemre.
2019. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
En is INTJ vagyok, raadasul szinten “autista” tunetekkel. Viszont engem egyatalan nem erdekel a matek, fizika, kemia (mint ahogy a legtobb ilyen szemelyisegu embert abrazoljak, pluszban meg diszkalkulias is vagyok, szoval fraszt kapok a szamoktol). A muveszeteket, divatot, filozofiat, pszichologiat es a politikat imadom, egy lakatlan szigeten is ellennek ilyen temaju konyvekkel. Az embereket nem tudom elviselni magam korul, foleg a fentebb emlitett ESFJ feleket.:D 16/L
2019. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"Kb mintha autisztikus tüneteim lennének időnként annyira nem bírok néha emberek között lenni."

Offtopic lesz, de az az Aspergerrel diagnosztizált srác, akit szerencsém volt személyesen megismerni, annyival szociálisabb/emberszeretőbb/társaságkedvelőbb nálam (neurotipikus létemre), hogy szó szerint bujkálok előle, ha épp nincs kedvem beszélgetni, mert tudom, hogy ha meglát, akkor vége(m).

2019. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!