Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyűlölöm magam! Mit tegyek?

Gyűlölöm magam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17L

Általában ez történik: Van egy célom, küzdök, félsikerek jönnek, aztán a végén mindent elrontok. Az utóbbi időben egyre jobban zavar és legszívesebben ilyenkor fognám magam és mint amerikában, tányérokat dobálnék a falhoz. Egy évben 3 dogát írunk matekból megírom az első 2-t hibátlanra, a harmadikra meg betessékelnek anyámék betegen és írtam egy 3ast. Tehát bukás a félévi 5ös. Hacsak meg nem gondolja magát a tanár a javítómat illetően mert kértem hogy had írjak de nem igazán akarja megengedni. Tavaly jól átvert a legjobb barátnőm, és még akik kitartottak mellettem, őket is elijesztette a depressziós énem és totál egyedül voltam és kerestem barátokat, találtam is párat, de mily meglepő felszínes semmi az egész. Gyomorforgató néha amikor nézem hogy vihognak még azon is ami nem vicces kövi percben valaki odasúgja nekem: mennyire utálom a Gabit, na mindegy. LEgjobb barátnak való emberek! Egyedüllét és depresszió. Anyámékat mindig a jegyeim izgatták, jól tanultam mindig, egyszer volt hogy 3as lettem kémiából, akkor mindig stresszeltem. Most sokkal jobban belehúztam és egy kicsit csak egy icipicit dicsekedni szerettem volna vele, de ők sose figyelnek csak legyintenek hogy oké. Persze magamnak tanulok de ha senki se dicsér csak én dicsérgessem magam akkor az engem édeskevéssé boldogít. Volt egy barátom akivel időközben szétváltunk, most ő mással van, én meg azóta jól megvagyok magam. Viszont sokat beszélünk, azóta is meghallgatom mi van vele. Úgy érzem türelmes voltam és amennyire lehet megértő és kedves. Viszont egy ideje megváltozott. Gyakran már trágár jelzőkkel illet (kezdőbetű B vége SZ) Minek hallgatom azt aki így becsül meg? Nagyon fáj már ha megszólít mintha mi sem történt volna. Már senkiben nem tudok hinni meg semmiben. Amit nem más ront el azt én. Valamivel le kell nyugtatnom magam... gondolkoztam azon hogy dugipia vagy dugicigi tudom nem nyugtat meg nem is függnék rá csak hát a nagy mélypontokon el akarom terelni a figyelmem. Nem akarok gondolni rá hogy a szép utam végén megint csináltam valami nagy hibát és összeomlott minden. Soszor vagyok depis:D Soszor aztán fel tudok állni, de most már látom hogy miután felálltam újra elesek... Mit tegyek hogy végre sikerem legyen?



2019. jan. 11. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

semmi okod amiért utálnod kellene

magad

2019. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia. Ismerős a helyzet, én is szoktam ilyeneket érezni, mikor a dolgok sorozatosan nem sikerülnek úgy ahogyan tervezem. De ne keseredj el! A felsikerekre gondolj úgy, hogy ha mindent megtettel a cél érdekében, akkor nyugodt lehetsz, ha pedig úgy érzed több van benned, akkor a célod az legyen, hogy ezt elohozd magadból. Olyan emberek között legyél, akiknek a társasága nem nyomaszt, ha pedig ilyen nincs, akkor egy ideig tarts távolságot az olyanoktól, akik így hatnak rád. Hidd el, ha a lelkedben helyre teszed a dolgokat, akkor jönni fognak az eredmények is.
2019. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái!
2019. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jéusom múltbéli én te vagy az???? :D Viccet félre téve az olyanokat akik átgázolnak rajtad, kihasználnak, utána oda döfik a késüket ahol a legjobban fáj, azokat az embereket magasról le kell szarni, nem venni róla tudomást. Nincs jobb megoldás. A saját bőrömön tapasztaltam meg mire képesek az ilyenek. Először is önmagadban kell rendet termtened. A dugipia/dugicigi már bocs, de csak arra jó, hogy ne tudj, vagy csak baromi nehezen tudd magad összeszedni. Jó figyelemelterelésként találj ki esetleg keress valami hobbit. Lehet az bármi amit úgy érzed szívesen csinálsz és a frusztrációdat is ki tudod magadból engedni. Közhely alaert: Az élet egyébként meg ilyen egyszer fent, másszor lent. -meg- hibáiból tanul az ember. Ha meg szeretnél beszélgetni, nyugodtan írj :). 18/L
2019. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Üdv a felnőttek világában! Ami még új lehet neked később: hogy ezzel mind egyedül kell megbirkóznod.
2019. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ezzel nem gyógyítom meg a depressziód és egyéb csodát sem fog végezni, de annyit tudok mondani ha esetleg ez segít valamelyst hogy hidd el a jövőben az égadta világon semmit nem fog számítani neked hogy éppen középiskola 11. osztályában 4es vagy 5ös lettél matekból. Semennyit. Pont nem fog érdekelni. Tehát ne törd magad ezen most feleslegesen.
2019. jan. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!