Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha gyűlölöm magam?

Mit tegyek, ha gyűlölöm magam?

Figyelt kérdés

Ez már nem tini hiszti sajnos, elmúltam 21. Egyszerűen ott tartok már, hogy a nevemtől kezdve a külsőmig semmivel nem vagyok kibékülve, és legszívesebben megszűnnék létezni.

Nagyon rossz körülmények közt éltem/élek, sosem éreztem még magam szeretve, és annyi betegséggel küzdök, hogy a fele is sok.


Hogy szedjem magam össze végre?


21N


2015. máj. 1. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen betegségeid vannak? Barátnők nincsenek?
2015. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szívproblémák főleg.

Sajna nincsenek, csak voltak.

2015. máj. 1. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyűlölettől megbetegszel. Nagyon sok energiát vesz el a szervezetedtől. Inkább szeresd magad és téged is szeretni fognak.
2015. máj. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem tudom, sajnos :(
2015. máj. 1. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát magadat ne gyűlöljed. De ne is próbáld elnyomni a gyűlöleted. Gyűlölheted a természetet vagy a szüleidet genetikai alapon. Talán ez át tud alakulni megértéssé. Fura játék az élet. Abban viszont biztos vagyok, hogy a külsődet csak azért látod olyannak, mert bal lábbal keltél fel. Foglalkozhatsz olyannal, amit kedvelsz, bár azt csak előkészíteni tudod, mert ha nem ösztönösen kedveled az adott dolgot, akkor nem lehet belemerülni. Beszélsz angolul? Én nagyon szerettem feljárni egy angol nyelvű fórumra. Valahogy ott minden más volt. Nem jobb vagy rosszabb, hanem más. 27F (nekem az F nem férfit jelent, hanem fiút :)
2015. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!