Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon furcsa ennyi idősen,...

Nagyon furcsa ennyi idősen, ha szeretem, ha simogatják, cirógatják a fejem és a hajam? 25/F

Figyelt kérdés

Leginkább persze lányoktól :D

Van még olyan pasi itt, aki imádja, ha neki csinálnak ilyet? Nem feltétlenül szexuális élvezetre kell gondolni, tehát nem arról van szó, hogy én ettől felizgulnék vagy ilyesmi.

Lányok, számotokra nagyon zavaró és/vagy furcsa tulajdonság lenne ez??

Kort és nemet is szeretnék kérni.



2019. jan. 13. 10:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szintén 25 vagyok és férfi és nincs abban semmi! Kérdező megvan a klónod!:D

Régebben anyám mindig így költött reggelente, de mostanában már nem jellemző, pedig támogatnám!:D

2019. máj. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én imádom, mikor a fodrász a hajamon matat :D Meg mikor a kozmetikus ráken vmi cuccokat a képemre gyantázás után :D Nálam semmi szexuális, vagy akár csak érzelmi dolog nincs emögött, csak maga az érzés nagyon jó, gyerekként is szerettem és most, 30-hoz közel is ugyanolyan jó érzés, szerintem nem korfüggő.
2019. máj. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%

Én nem szeretem ha a hajamat birizgálják. Viszont IMÁDOM ha a tarkómat meg a hátamat (bizonyos részeit) cirógatják. Körömmel, de gyengéd stílusban. Nekem sem szexuális ertelemben jó. :)

Volt olyan barátnőm aki meg a lábát (talpát) szerette ha nyomkodtam finoman, szóval leboltoltuk. Gyakorlatilag 69-ben simiztük egymást. 😅


40F

2019. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%
Én is imádom. Hajvágás közben meg konkrétan el tudnék aludni. És mikor a hideg ollóval megy körbe ami hozzáér a fejbőrömhöz és a nyakamhoz... Hát az orgazmusközeli érzés... :D
2019. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 vok és 28/F
2019. jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Dehogy furcsa. Van, akitől én is szívesen veszem (nem érdekel, mi lesz a hajammal).

21/L

2019. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Neked akkor ez nagyon bejönne:

[link]


Illetve szinte mindenkinek, de sokan nem is sejtik milyen jó érzés még magunknak is, ha ezzel masszírozzuk a fejünket.

2020. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!