Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet csinálni az ellen...

Mit lehet csinálni az ellen ha sokszor kihagy az agyam ezért beégek?

Figyelt kérdés
Komolyan,nekem ki se kéne mozduljak a házból. Mindig van valami oltári nagy baromság amit tudok kérdezni vagy mondani egy "áramkimaradás" után és nagyon ciki.. Már annyi ilyen volt és alig tudom elfelejteni mert hogy mit gondolhat már a másik :)
2019. jan. 16. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Èn nem szòlalok meg.

Okos ember hallgat.

2019. jan. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak nem lámpalázas vagy? Gondolj arra, hogy akkor ott nem égnek a fények. :)
2019. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát pont nem vagyok egy szószátyár,ezért is gáz. A némalevente példája vagyok

De pl. ha bármi hivatalosabb ügyet kell intézni akkor is.

Tavaly volt,hogy képzésről kiiratkoztam és megkérdeztem a titkárságon..hogy nem kapom vissza a diákit? Aztán leesett hogy bakker hát nem érvényes innentől. Jesszus

2019. jan. 16. 11:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Óó, ebben most magamra ismertem :D Alapjáraton én is egy értelmes embernek tartom magam, de kissé elvarázsolt és figyelmetlen vagyok, ezért olykor olyan idiótaságokat tudok elkövetni, hogy az hajmeresztő! :D

Szerencsére aki már ismer engem, az elfogadott ilyennek, de aki még nem tudja, hogy mire számítson tőlem, azt hamar ki tudom idegelni xD

2019. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az idegelés még a jobbik eset..nálam inkább az van,hogy úgy néznek rám mint egy fogyira lol
2019. jan. 16. 20:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Erősen kétlem, hogy itt konkrét választ kapsz a kérdésedre, hogy "Mit lehet csinálni az ellen...".

Először is, mi az, hogy kihagy az agyad és mióta van ez? És legfőképp: miért? Lehet az oka frusztráció például vagy valami más is. Az okot kéne tudni, úgy lehetne megtudni, hogyan lehetne kezelni a problémát.

Ha stresszes vagy, próbál többet lazítani, kikapcsolódni.

Létezhet gyógyszer is a problémádra, de ehhez a probléma okát kéne tudni. (Például léteznek agytevékenységet serkentő gyógyszerek, amit nyilván csak orvos írhat fel.) Akár egy orvosi kivizsgálás nem ártana elsőre, ha még nem volt.

2019. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!