Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Menjek temetésre betegen vagy ne?

Menjek temetésre betegen vagy ne?

Figyelt kérdés

Közeli rokonnak lesz ma temetésre. Taknyom-nyalam egybefolyik. Náthás vagyok, néha köhögök, 37,7 a testhomersekletem, és alig hallok.


Anyám testvére halt meg, tegnap telefonaltunk es szeretné, ha elmennék. Felvesznek kocsival, nem arról van szó, hogy nekem kéne utazgatni, de egyszerűen nem érzem magam jól ehhez, viszont tudom, hogy anyám megharagudna ezért.


Egy 3X-ben járó, külön élő férfi.


2019. jan. 16. 11:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha több órás lenne oda az út, biztos, hogy nem.
2019. jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Elmentem. Azt tudni kell, hogy anyám és a testvére nem beszéltek, tartották a kapcsolatot örökségi per miatt. Jogtalanul akart követelni életében a testvére. Erre meghalt hirtelen évekig tartó pereskedés után, megdöbbentunk.
2019. jan. 16. 16:28
 13/15 anonim ***** válasza:
Anyám testvére is egy rohadt szemét alak, megértem hogy nem volt kedved, kárörvendésből is el lehet menni és táncolni a sírján
2019. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nem akarom megmondani, hogy mit csinálj, de én mennék. Ez lehet csak én vagyok, te tégy belátásod szerint.
2019. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja, most látom hogy végül mentél, akkor semmi.
2019. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!