Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek a “szemfétisem” ellen?

Mit tegyek a “szemfétisem” ellen?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyén hangzik, de akármilyen ronda lehet egy fiú, ha szép a szeme képes vagyok percekig bámulni. Multkor is álltam sorba a mekinél erre hozzám szól egy nagydarab sittes csávó, hogy már itt áll fél órája és még mindig nincs kész a kajája, de olyan gyönyörű szeme volt, hogy én csak néztem mint valami fogyatékos és bólogattam. Nagyon irritáló már hogy csak ezt nézem. Mit tegyek ellene?

2019. jan. 16. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Szép a szemem, leszel a feleségem? :)
2019. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs evvel...csak ha fèrjed lesz szokj le ròla :)
2019. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha meglátsz valakit, akinek szép szemei vannak, akkor gondolj arra, hogy valójában mindenkinek barna a szemszíne. (Ez valós információ.) Így talán elmegy a kedved ettől, és ezzel persze nem azt mondom, hogy egy barna szem nem lehet szép, csupán maga a tény elronthatja az egész varázst, hogy mindenkinek ugyanolyan színű a szeme, szóval ennyi erővel bárkiét bámulhatnád. :D Ha esetleg ez nem sikerülne, akkor próbálj meg másra fókuszálni, ami tetszik neked az adott illetőn, vagy képzelj valami undorító dolgot a szeme helyére, ami elborzaszt téged.
2019. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
Előző, én úgy tudom hogy valójában mindenkié kék, mármint az alap, pigment nélküli írisz az kék. A többiben van pigment ami színt ad neki.
2019. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Akkor lehet, hogy én tudom rosszul, bocsi. :/ A mondanivalóm lényege igazából ezzel nem változik, a szemszín tök mindegy, a hangsúly azon van, hogy mindenkinek ugyanolyan. :D
2019. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vakulj meg
2019. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!