Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én sajnálom az olyan...

Csak én sajnálom az olyan embereket, akikben nincsen semmi szeretet, és semmit sem értékelnek?

Figyelt kérdés
Tehát aki mindent és mindenkit kihasznál,mert nem tudja értékelni azt sem,amit ad neki az ember,még jó szándékból. Biztosan mert bennük nincsen szeretet,vagy mert a szüleitől nem kapta meg. Én nem itélem el az ilyen embereket,mert mentálisan beteg emberek. Elkönyveltem annak őket. Volt pár,aki fontos volt nekem,de ezt az érzést is csak kihasználták,illetve hasznot húztak belőle,így csak szánni tudom az ilyen embereket,és sajnálni. Semmi haragot nem érzek irántuk. Nekem nem probléma,hogy ilyenek,csak majd megbánják az utolsó percükben. Ha pedig nem,akkor tudni fogják az emberek mit tettek másokkal. Hogy hogyan fognak emlékezni rá. Már rendesen örülök,hogy megszabadultam mindegyiktől,és mindegyik hamar lelépett.
2019. jan. 18. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ők sajátmaguk számára a legnagyobb tüntetés...

Persze akkor ez nem vígasztalt, amikor egy ilyen tett nekem kresztbe, mert ahhoz szokott, hogy másokat eltaposson, én meg nem voltam gátlástalan, erőszakos.

Elég jó manipulátorok is tudnak lenni ezek, mert azt is megtanulják.

2019. jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazad van, nekem is voltak meg vannak ilyen emberek az életemben. Szépen kikopnak idővel. Igen, én is sajnálom őket. Se szeretet, semmit nem értékelnek, ráadásul semmi érték nincs bennük (biztos van, mert olyan ember nem létezik akiben nincs érték, de elnyomják, vagy elrejtik).

Szóval én kiszelektálom az ilyen embereket az életemből, de sajnálom őket. Meg sajnálom, hogy egyre több van a világon belőlük.

2019. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek valahol mélyen érzik magukban, hogy őket sem értékeli semmi és senki!:D
2019. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom is őket, de ugyanakkor azokat féltem akik az útjukba kerülnek. Itt a gyakorin is találkoztam ilyenekkel, akik úgy nyilvánultak meg, hogy nem lehetett velük mit kezdeni (jól le is pontoztak, mert nem értettem velük egyet)

Azért bennem erősebb az, hogy szeretném ha másoknak nem okoznának kárt, és próbálom őket legalább kiismerni. És valahogy nem egyetérteni velük legalább, ne érezzék még jobban úgy hogy ők amit csinálnak az helyes.

2019. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!