Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan viseled/reagálsz arra,...

Hogyan viseled/reagálsz arra, ha érzed (és kisebb-nagyobb utalásokat adnak szüleid) hogy szüleid nem értékelnek?

Figyelt kérdés

Én egyre jobban kezdem érezni, mindig a hasonlitgatás megy, de ez kezd egyre sűrűbb lenni.

Kezdek nagyon kibukni ezen, nagyon kezd gyűlni.

Ha felhozom, persze tagadva van.

Múltkor felhoztam egy veszekedés közben anyámnak, csak hallgatott ezzel kapcsolatban.

Tudom, és végtelenül rossz igy, érzem bármit is honzék össze az életben, semmi nem lenne jó. Pedig nem vagyok egy rakás szerencsétlenség.



2016. jan. 25. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul esik, de nagyon dolgozunk azon a férjemmel, hogy ezeket az összehasonlítgatásokat, elvárásokat elengedjük a fülünk mellett. Szerencsére odáig már eljutottunk, hogy nem akarunk a szülőknek megfelelni. Nekünk megvan a magunk élete, még ha nem is olyan, amilyennek ők elvárnák. De a mi életünk, nem az övék.
2016. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
lelkizésen kivűl mit tudsz leteni az asztalra?
2016. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eddig mindenki alul értékelt engem. Nem számít, így nem érdekel. Tényeket nézd. Tudod, jobb vagy X témában vagy számító dolgokban? Akkor????
2016. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!