Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lepődnek meg ennyire az...

Miért lepődnek meg ennyire az emberek azon, hogy miután csalódást okoztak nekem, nem vagyok többé kíváncsi rájuk?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én egy meglehetősen pozitív, nyitott, toleráns ember vagyok, mindenkit úgy fogadok el, ahogy van, senkit sem akarok megváltoztatni. Nincs bennem semmi előítélet, első körben mindenkihez pozitívan állok hozzá. Viszont nálam nincs második esély. Ha valaki egyszer belém tapos, csalódást okoz, azzal nekem többé nincsen dolgom. Ilyenkor nem haragszom, csak egész egyszerűen onnantól leszarom az illetőt,a feje tetejére is állhat, akkor sem tudok már ugyanúgy nézni rá, mint előtte. Általában ezen megdöbbenek az emberek, mintha azt gondolták volna, hogy én csak egy vidám hülye lennék, aki majd úgyis elnézi, ha belerúgnak...Hát nem! Nekem nincs annyi időm és energiám, hogy olyan emberekre pazaroljam, akik semmibe vesznek. Én mindenkivel tiszta lappal indítok, korrekten, előítéletmentesen, sajnos ezzel sokan vissza élnek, aztán ők vannak megdöbbenve, hogy többé nem keresem őket.
2019. jan. 19. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így helyes.
2019. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ, milyen hibákat követnek el, vagy mit jelent, hogy "beléd taposnak".

Élete során szerintem minden ember hibázik, megbánt másokat, van olyan is, hogy olyan mondatot mond valaki, amiről nem tudhatja: a másiknak fáj, vagy egy világ omlik össze benne.

Előítélet mentes ember egyébként nincs.

2019. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3nál a pont
2019. jan. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem mind1, h szándékos aljasságból, vagy szimpla ostobaságból taposnak belém. Mivel sem aljasok, sem ostobák társaságára nincs szükségem.
2019. jan. 19. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Leteszteltem mennyire is igaz ez amit irtal. Hat irtam neked egy privit es nem valaszoltal ra, ebbol is latszik hogy csak te hiszed azt hogy te milyen kis erkolcscsosz vagy, mikozben te is ugyanolyan kis suttyo vagy mint akiket jellemeztel. Bagoly.
2019. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, hát igen, több privátot is kaptam, mert elfelejtettem kiírni, hogy férfi vagyok. ;-)
2019. jan. 19. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!