Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnám feldolgozni, hogy...

Hogy tudnám feldolgozni, hogy szüleimsemmibe néznek?

Figyelt kérdés
Hiába vagyok egyetemen és dolgozom mellette csak azt hajtják, ogy te jó nekem, hogy eltart a barátom, meg sehol se lennék,pedig már pár milliót össze gyújtöttem.Egész életemben butáztak,meg azt mondták, hogy nem fogom vinni semmire. Hogy dolgozhatnám ezt fel ? Költözés és letiltás már meg volt, de még mindig itt a seb ami nem akar gyógyulni :(
2019. jan. 19. 21:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Már azért szar voltam mikor 4,5 volt az átlagom. meg csúfoltak hogy buta vagyok. :(
2019. jan. 19. 21:12
 2/12 A kérdező kommentje:
Mikor meg kitűnő voltam azzal jöttek, hogy az én iskolámban nem kell tanulni.
2019. jan. 19. 21:13
 3/12 anonim ***** válasza:

Mielőtt válaszolnék lenne pár kérdésem!

Miért érzed szükségességét hogy megfelelj nekik?

Mennyire ismered saját magad?

2019. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

-Nem akarok nekik megfelelni. Én a fájdalmat nem birom feldolgozni amit kaptam az évek során, és továbbra is piszkálnak hiába költöztem el. :(


Volt olyan, hogy épp felv

ltva dolgoztam és tanultam vakulásig épp hogy volt időmgyorsan kimenni ételért, egyből belém kötött anya hogy de jó már neked hogy semmit se kell csinálnod irigyellek. Ez még akkor volt mikor ott laktam.


És az fáj még ebben, hogy lusták voltak dolgozni,ezért közmunkáznak, ezért rengeteget szenvedtem, mert semmire se adtak pénzt.Nagyon önző emberek,amiket öröltek mind elköltötték, semmi befektetés, vagy hogy nekünkadtak volna belőle


-Nagyon jól ismerem magam, rengeteg pszichológiai könyvet olvastam.

2019. jan. 19. 21:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem , hogy rosszul esik , de itt azért közrejátszhat az is hogy nekik nem volt ilyen életük gyerekként mint neked, siman közrejátszhat egy két trauma .

Másrészről még egyetemista vagy, azt mondod van pénzed is , nem vagy rájuk utalva. Ha ennyire nem kellesz nekik akkor ők se kelljenek neked, ennyi.

2019. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem volt olyan életük, hogy nyomoroktak?Jó nekik
2019. jan. 19. 21:25
 7/12 A kérdező kommentje:
Az volt az elköltözési pont mikor úgy fogadtak hónapok után otthon, hogy adjam oda az összes pénzem vagy takarodjak a háztól.
2019. jan. 19. 21:27
 8/12 anonim ***** válasza:

Könnyű nekem leírni, de nehezebb Neked betartani, mégis azt tanácsolom, hogy ne akadj fenn a beszólásaikon. Van barátod, vele élsz, tervezzétek közös jövőtöket. Látom, tanulsz és mellette dolgozol. Gyűjtöttél is. Hozzád képest nagyon idős vagyok, bő élettapasztalattal. Éld a magad életét! Sok sikert!

F

2019. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalom végső soron csak akkor szűnik meg, ha megérted, hogy az ő szintjüktől nem várhatod el azt a fajta magasabb gondolkozást amit te képviselsz és megbocsájtasz nekik. Ehhez önisneretet kell tanulni!
2019. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na igen, ezért vicc, hogy a vezetéshez jogosítvány kell, de egy gyermek felenvelése az mehet nyugodtan 0 hozzáértéssel is.

A testvérem is hasonlóan járt, ő egy levélben írta meg anyánknak a 25 év alatt összegyűlt összes sérelmét, és így szakította meg vele a kapcsolatot. Lehet neked is segítene, ha így tennél. Ha még nem tetted meg akár írásban, akár szóban. A tudat, hogy mindenről tudnak a szüleid amivel téged bántottak, segíthet túljutni.

Illetve ami ragadósabb lelki problémákra nagyon javallott és hatásos, az egy átmeneti világgá menés. Utazz ki Franciaországba és vándorolj végig a 800 km-es Szent Jakab-úton (El Camino)! Garantáltan könnyű lélekkel érkezel vissza róla.

Mihamarabbi felépülést!

2019. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!