Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet feldolgozni, hogy...

Hogy lehet feldolgozni, hogy így megaláztak?

Figyelt kérdés

1 hete kivettünk egy lakást, és most berontott csak úgy a 70 éves bérlő velem kiabálva hogy kiraboltuk, meg hol a tv-je mutattam neki, hogy hol van és hogy távozzon, mert dolgom van ő meg erre azt mnodta, hogy nem csinálok semmit se. Meg kiabálta, hogy takarodjak a lakásból én meg mivel meztelen voltam gyorsan bezárkóztam a szobába, hogy felöltözzek így mindketten kihívtuk a rendőrséget. Meg nem hiszi el, hogy egyetemista vagyok, és ott mutattam neki. Erre elkezdi, hogy maga biztos nem egyetemista.

Aztán még mindenfélét kitalált, hogy a 144 ezremet ne adja vissza.

Már bevettem pár nyugtatót, de teljesen kikészültem és egy rakás csődtömegnek érzem magam, hogy így megaláztak...

Ennyire nem érek semmit, hogy ezt kapom?

A nyugtató se hat már, arra is gondoltam, hogy megölöm magam


2018. aug. 29. 02:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszeld meg a baratoddal. Elvegre tobbes szamotr hasznaltal hogy kivettetek egy lakast. Vagy mindketten ennyire szerencsetlenek vagytok??
2018. aug. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vele normálisabban beszélt. Mikor barátommal vagyok jobban vagyok. de nem tudunk egésznap együtt lenni
2018. aug. 29. 02:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Cseréljetek zárat, hogy ne rontson be csak úgy.

Kötöttetek írásos szerződést? Abban benne vannak mindkét fél kötelmei és jogai.

2018. aug. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Valószínűleg kifogtál egy demens tulajt! Mielőbb keressetek más lehetőséget!

A kauciót meg a barátod követelje vissza! A szerződésben gondolom benne van, mikor jár vissza és mikor nem.

2018. aug. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Vén hülye. Otthonban lenne a helye, nem főbérlősdit játszani. Menjetek onnan, míg nagyobb bajt nem hoz rátok!

Hihetetlen, hogy ilyenek járnak közöttünk szabadon.

2018. aug. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne, egy 70 éves miatt, nem éri meg, ennyi miatt képes lennél? ne foglalkozz ezzel, ennyi erõvel én is meg ölhetném magam de nem teszem mert semmi értelme.
2018. aug. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj, nehogy megöld magad! Keressetek mihamarabb egy normális, lakását kiadó embert, a kauciót meg párod próbálja behajtani rajta. Beleszaladtatok egy idiótába, semmi egyéb.

Ha lesz egy jó otthonotok, akkor majd nevetni fogsz az egészen!

2018. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!