Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet egy elfojtot...

Hogyan lehet egy elfojtot erzelmet feldolgozni?

Figyelt kérdés
Konkretan a szitu: narcisztikus szemellyel baratkoztam, akinek a vitageneralasa a leteleme volt. Ami maradt utana az annyi, h allandoan szorongok, meg a gyomoridegem van, hanyinger. + fejfajas, mintha allandoan migrenem lenne. Valahogyan felkene dolgozni ezt a dolgot, de pszichologushoz csak 2 het mulva tudok menni, addig meg az alvas se megy, se a tanulas. Nem szokott mar eszembejutni, igazabol nem valt ki belolem erzeseket, viszont, ha olyan szituba keveredek amiben o zsarolt vagy bantott, na akkor elojonnek az emlekek es a gyomorgorcs. Nyugtato nem hasznal, hosszutavon vegkepp nem. Mit tehetnek? Koszonom elore is!
2018. aug. 7. 22:44
 1/9 A kérdező kommentje:
meg egyebkent attol is felek, h ujra betalal, 2 hete is felkeresett valami kamuprofilbol, ami sajnos nem uldozesi mania, megszereztem az ipjet meg a keszulek nevet is amirol irt, szoval nem alaptalan a felelmem. csak nem tudok ezzel se mit kezdeni, lassan netezni se merek:D
2018. aug. 7. 22:52
 2/9 anonim válasza:
Mi lenne ha megbeszelned vele?
2018. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem, az lehetetlen. narcisztikus szemellyel nem akarok beszelni, isten mentsen meg tole. posztraumas stresszem van, ahogy olvasgatom, meg ahogy az ilyen narcisztikus bantalmazassal kapcsolatos videokban mondtak. nem biztos, de eros a gyanu. visszaterve a megbeszelesre: keptelen ra. es meg, ha kepes is lenne, soha tobbet nem akarok egy szor se hallani tole, igy ez a megoldas nem jatszik. probaltam regebben, de csak rosszabb lett.
2018. aug. 7. 22:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha zaklat jelentsd fel.
2018. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sokat nem erek vele sajnos. viszont az allando stresszt jo lenne lekuzdeni, mert kezd elviselhetetlen lenni
2018. aug. 7. 23:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyel stresszlabdat.
2018. aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miert nem ersz vele sokat?Ha nem hagy rendesen elni,akkor fel kell jelenteni.Ha nem csinalnak semmit arra is van megoldas..
2018. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azóta fejlemény?
2018. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
van. beken hagy, legalabbis nem jelentkezett, szerencsere. elmentem a haziorvoshoz, kaptam olyan nyugtatot ami az erzelmi kozpontra hat, igy nincs fejfajas es hanyinger. pszichologushoz van idopontom, ugyhogy sinen vagyok.
2018. aug. 16. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!