Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem találom az utam, mit tegyek?

Nem találom az utam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Akármibe fogok, az elromlik körülöttem. Akárhová mentem dolgozni, a cégek tönkrementek, bezártak rövid időn belül. Családot akartam alapítani, megnősültem, rá pár évre meghalt a feleségem. A sportba akartam menekülni, egy baleset miatt azt is el kellett felejtenem. Felújítottam egy autót, ellopták. Már nem merek semmibe belekezdeni...

2019. jan. 20. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:
51%
Háts tényleg sajnálatos hogy ennyire kifogod a balszerencsét, De szerintem egyszerűen csak alaposabban meg kéne nézned mielőtt valamibe belekezdesz! Pl: Ha elmész valahova dolgozni kérdezd meg először a céget hogy megfelelően Működik-e, Ha menyasszonyt választasz alaposan nézd meg hogy hűséges-e és nem-e beteg, Valószínűleg nagyon negatívan gondolkodsz ezért nem sikerül semmi, Ezzel nem megbántani akarlak csak ösztönözni arra hogy próbálj egy kicsit pozitívan gondolkozni És akkor minden sikerülni fog!
2019. jan. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!