Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetek magamért, ha csak...

Mit tehetek magamért, ha csak a rosszat találom meg magamban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezernyi rossz és jó tulajdonságom van, mások szerint szép vagyok, barátságos, mégis én csak a negatívumokat veszem észre magamon, sokszor annyira kritizálom magam és másokat, akik nem sokban különböznek tőlem felmagasztalom, hogy hihetetlenül rossz napjaim vannak.

25N


2018. aug. 3. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
kezdd el élvezni a rossz tulajdonságaidat :D
2018. aug. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Önbizalom hiányod van,és sok bűntudat el fojtott érzések.Amivel nem vagy egyedül,én sem hittem magamról,hogy jó pasi lennék.Most sem tartom magam egy szívtiprónak,de elfogadtam magamat olyannak amilyen vagyok.Ha változtatni akarsz az életeden nézd meg ezt a videót hetente 1x a legalsó videónak meg mentsd le a hang anyagát,és hallgasd meg minden nap legalább 1x. 40F


1.videó ,hetente 1x >>>> https://www.youtube.com/watch?v=nr6B7OyLDsk


Naponta 1x >>>> https://www.youtube.com/watch?v=dFzNa_QCWzA


Sok Sikert,és mosolyogj !

2018. aug. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

Az első mondatodban elhangzott, hogy ezernyi rossz és jó tulajdonságod van. Tehát ezeket a tulajdonságokat egy szinten kezeled. Én a helyedben kidomborítanám a pozitìv tulajdonságaidat, majd mindjárt másképpen fest a helyzet.

Nem biztos, hogy az a jó, ha sok közös vonásod van valakivel, mert úgy, hogy világítana rá az illető beszélgetés alkalmával egy másik szemszögre?

2018. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!