Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Halló mindenki, élettársi...

Halló mindenki, élettársi kapcsolatban milyen gyakran vagyok muszáj elviselni a "nem-após-nem-anyós" de úgy viselkedik nem-családtagok agresszióját látogatások és elvárt viszontlátogatások terén?

Figyelt kérdés
Kikészülök tőle, megterhelő, unalmas, idegesítő, a párom miatt megpróbáltam, de nem megy.Biztosan én vagyok a hülye, lassan rámegy a kapcsolatom. De én csak egy élettársat akartam, nem egy szicíliai komplett familit a nyakamba.

2014. nov. 16. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Ameddig ez az élettársadnak megfelel.


Az élettárssal ugyanúgy jár egy komplett család, mint a házastárssal.


Olyan nincs, hogy valaki "CSAK" egy élettársat kap, a szülei, testérei akkor is vannak. A kedvedért nem fog megszakítani minden kapcsolatot a családjával!!!!!

2014. nov. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Szakításig vagy örökre.
2014. nov. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Az igaz, hogy a család a párral jár, de a családnak azt is meg kell értenie, hogy ti már egy külön család vagytok. Én sem viselném el, ha a párom családja ránk telepedne, vagy akár a sajátom látogatna nagyon gyakran. Ismerek ilyen párokat(szülők a szomszéd lakásban laknak), és ott is nagy a feszültség emiatt.

Elsőnek a pároddal kell beszélni, hogy nem zavarnak téged a látogatások, amennyiben annak idejét ti határozzátok meg és ha nem kell heti szinten elviselni órákig.

2014. nov. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy elöttem is írták beszéljétek meg a pároddal!Én is utálom anyósom mert mindig nem tud el fogadni,hogy a fia mellett én vagyok 12éve már!Eleinte jött hozzánk aztán mindig hallotam,hogy valamit pletykál rólam akkor el mentünk hozzá ott tette a szépet!Sose leszek jó neki,hogy vannak az unokái így nem is jár hozzánk mert azt várja el mindig mi vigyünk őket!Igy se ő se mi nem járunk hozzájuk!Nekem a párom meg értette a dolgot és ő is át látta!Ha te nem szíveled el mert tudod,hogy mindent meg tettél,hogy jó legyen ahogy én is akkor,mikor tudod,hogy mennek hozzátok Menj el otthonról!Nekem apósommal semmi bajom!
2014. nov. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Az elettarsad hogy all a te csaladodhoz, vagyis a csalad ohozza?
2014. nov. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mi lenne ezt vele beszélnéd meg ????

ha nem tudod akkor nem vagytok egymáshoz valók

2014. nov. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Leírnád hogy konkrétan mi bajod velük? Mit csinálnak/mondanak ami nem tetszik? Mert ebből nem nagyon tudok tanácsot adni.
2014. nov. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy percig sem viselem el őket. És nem kell megszakítani velük a kapcsolatát. Egyszerűen ő jár hozzájuk és nem ők járnak mindig a mi nyakunkra.
2014. nov. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát nem vagy könnyű helyzetben! :) Ismerős a téma.. az előttem szólóknak is igazuk van, részben. Tudod, nálunk is az élettársi viszony áll fent pár éve, és az év januárjában született meg az első babánk. Nekem az a furcsa helyzet áll fenn, hogy a kedves "nagymama", aki alig várta hogy legyen unokája, aki állítólag imádja az első unokáját, kb két havonta jön megnézni, de persze a neten like-ol ezerrel, meg hozzászól a képekhez... először azt gondoltam hogy velem van baja, de aztán rájöttem hogy ennyire bunkó, nem foglalkozik velünk, a mai napig..nem várom el tőle, mert nem hiányzik hogy lássam, de amikor itt is van nálunk, mindenre megjegyzést fűz ( ne így fogd, jaj vigyáztok ti rendesen erre a gyerekre?! stb..)párom persze kussol, és ha én szólok, akkor meg én vagyok a rossz..szóval szerintem nincs jó megoldás erre a helyzetre, mert vagy borul minden, vagy marad így..mindenesetre addig tegyél valamit amíg megteheted! :)
2014. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!