Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy rossz társaság betud...

Egy rossz társaság betud befolyásolni egy szerény jó embert is?

Figyelt kérdés
Tehát, rá tudja venni csalásokra, hazugságokra és egyéb rossz dolgokra? Van ilyen ismerősötök?
2019. jan. 21. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:

csak ha hagyja magát


engem nem tudtak rávenni semmire amit nem akartam, bárki tarthat emiatt lúzernek bárminek, akkor sem fogok mások miatt cigizni, drogozni, vagy inni és semmi mást


sokan unszolásra beadják a derekukat bármiről legyen szó, akár 1 cigi, akár az évszázad csalása az a dolog

2019. jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy igazán jó embert kizárt. Mivel nem bízik vakon önmagában ezért éber és leépíti az ilyen kapcsolatait.
2019. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Erős embert nem tudnak befolyásolni. Akkor sem, ha nem jó ember. De ha valaki jó, attól még lehet önbizalom hiányos, lehetnek komplexusai. Az ilyen emberek közül sokan befolyásolhatók, mert szeretnének megfelelni másoknak.
2019. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy ember a hozzá legközelebb álló emberek átlaga, hogyha nagyon sok időt tölt az ember rossz társaságban és ezek az emberek állnak hozzá a "legközelebb", akkor akár csak minimálisan, de biztosan változni fog valamiben a személy lassan.


Nem 180˘-os fordulatokra kell gondolni, de hosszú idővel rossz társaságban azért sokat változhat egy ember.


Nem biztos, hogy jó példa, de ha belegondolsz, akkor sokaknak a háttere igen is meghatározó szempont a személyiségükben. Teljesen más a természete/viselkedése egy olyan embernek, aki gazdag környezetben nőtt fel, mint annak aki szegény környezetben.


Szóval ha sok időt töltesz el egy környezetben, annak lesz rád hatása.

2019. jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mindig visszafogott, szerény, kettőt se szól lány voltam. Féltem az alkoholtol, a fiúktól meg minden "csúnya" dologtól. 16 évesen új suliba kerültem, lett 1 barátnőm aki belevitt egy elég rossz társaságba. Kipróbáltam pár dolgot, amikről azt hittem, hogy sose fogom, iskolából is lógtam, sok barátot elvesztettem stb...Szerencsére ez gimi végéig tartott, mára megjavultam, de a tanulási romlásomat ma is bánom...

24 nő

2019. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
"Olyanná válsz,amilyen emberek között vagy."
2019. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!