Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok, amiért...

Rossz ember vagyok, amiért nem tudok örülni mások párkapcsolatának, házasságának, gyerekének, amiért én évek óta nem találok hozzám illő társat, és kimaradok ezekből az örömökből?

Figyelt kérdés
2019. jan. 22. 07:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Oké, téged amúgy nem zavarna, ha mindent megteszel, ami csak tőled telik, és életednek ez a területe valahogy nem sikerül, és mások sem értik, miért, és megértik azt is, hogy akikkel lenne lehetőség, azokkal miért nem jössz össze, mert ők sem tennék, de egyesek az arcodba tolják, hogy nekik mennyire összejött, és jaj, örülj neki?
2019. jan. 22. 11:55
 12/15 anonim ***** válasza:

Életem során én is éreztem sokszor ilyet, amikor nekem csak a reménytelen szerelem jutott, mások mind összejöttek, megházasodtak.

Az érzést meg tudom érteni, de lehet, hogy csak a látszat az, hogy "másoknak milyen könnyen összejön".

Én is ezt érzem, amikor pl. valami rendezvényen valaki összejön a másikkal, egymásra néznek, véletlenül összetalálkoznak, stb, én pedig kétségbeesetten egész életemben vágytam volna hasonlóra.

Ennek ellenére, ha mindenki miatt elkezdem rosszul érezni magam akik boldogok és akiknek környezetemben összejött, beburkolózok sérelmeimbe, nem tudok őszintén rájuk mosolyogni, egy idő után azt hiszem, senkinek nem fogok kelleni, senki nem lesz rám kíváncsi, hogy sebeimet nyalogatom...

2019. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nos az a helyzet, hogy ez már évek óta van, és most telt be a pohár, amikor már nem tudok jó pofát vágni ezekhez a dolgokhoz.
2019. jan. 22. 12:48
 14/15 anonim ***** válasza:
49%
Ezt hogy reagálod le azoknak, akiknek összejön és bejelentik neked?
2019. jan. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem jelentik be, csak látom, meg mások mondják, közös ismerősök, családtagok. Ha csak látom, nem reagálok rá, ha mások mondják, csak annyit mondok, hogy nem érdekel.
2019. jan. 22. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!