Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban így lenne ez a fiatalo...

Valóban így lenne ez a fiatalokkal?

Figyelt kérdés

Különböző helyeken mindig sikerül elkapnom olyan kommenteket, hogy ezek a mai fiatal fiúk milyen lányosan,b*zisan öltözködnek meg ecsethaj meg minden meg egy kapát nem tudnak felemelni, mennyire kellene a sorkatonás stb. Környezetemben is hallom ezeket.


Azonban én nem igazán látok ilyen embereket az utcán, meg úgy sehol se, jó ha egy hónapban 1 ilyet látok de ezzel már sokat mondtam.


Egy ismerösömtől én is megkaptam, hogy miért öltözködök ilyen b*zisan (így.: [link] hát mondom oké, ha ez b*zis.Neki a kulturáltan felöltözés az jelenti, hogy valami kapucnis felső bő farmer meg valami sportcipő.


2019. jan. 22. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Ezt azok a gyökerek szajkózzák, akik nem vitték semmire az életben.

Minden korosztályban megvolt az aktuális divat, amit követtek, aztán most meg mosolyog rajta mindenki.

Ez van.

2019. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

szarni rá mindenki úgy néz ki ahogy akar

ízlésrendőrség még nem tartóztatott le senkit

2019. jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ezt a pálcika lábú, cianadrágos fiúkra mondják inkább. Tényleg gáz.
2019. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez pár éve így volt. Pl. amikor az emo fiúk vasalták és festették a hajukat meg a körmüket. Vagy amikor a páwa fiúk mély dekoltázzsal rendelkező feszülős rózsaszín pólókat hordtak és szoliztak. Vagy még régebben amikor a fiúknál a hosszú haj és fülbevaló volt a divat.


Most ezek után a mai fiatal fiúk lennének lányosak???


Épp beszélgettem egy fiúval aki alacsony, nagyon vékony, és "lányos" arcú. Panaszkodott hogy még az emo meg páwa korszakban imádták a lányok, de ma már minden lánynak magas és szakállas fiú kell.

2019. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"Ezt azok a gyökerek szajkózzák, akik nem vitték semmire az életben."


Miért, talán aki úgy öltözik, ahogy, az már vitték valamire??

2019. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

#5. Persze, aki még nem vitte semmire, nehogy már mai ruhadarabokat vegyen fel, Mao zubbonyt neki, amíg nem tett le semmit az asztalra. WTF?


Most ez a divat, "bezzeg a mi időnkben" károgók meg mindig lesznek.

2019. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Én is régebben többet láttam. Amúgy a linket nem nyitja meg (gondolom nem csak nekem). A sorkatonaság meg tényleg hülyeség, aki volt katona, vagy képes volt normálisan gyereket nevelni, az nem beszél ilyet.
2019. jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7. megnyílik, csak vedd le a cím végéről a zárójelet.
2019. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
#8 köszi :D Azzal az öltözékkel semmi baj sincs. Nagyon elegáns, én is kedvelem ezt a stílust.
2019. jan. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én párom is ilyen kabátban jár csak ő egy 90kg-od szakállas nagydarab férfi

Nem pávadarab pálcikalábakkal cicansdrágbsn csö nadrágban na az a buzerantós

2019. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!