Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki tud örömtelien egyedül élni?

Ki tud örömtelien egyedül élni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 23. 05:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ember alapvetően társas lény,de emiatt még nem kötelező vkivel élni.

Sztem aki harmóniábam van önmagával,szóval nem depis hangulatú,hanem jó kedélyű,vannak jó baráti kapcsolatai,stb...,szóval egyedül is feltalálja magát és nem magányos,az tud.

Habár szerintem egy idő után egy ilyen ember is igényli,h vki legyen mellette.

Mondjuk én mindig azt mondtam,h aki egyedül nem tud boldog lenni,az mással sem...

Nem tudom,van-e elég jó válasz a kérdésedre. Mindenesetre elgondolkodtató...

2019. jan. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valószínű nem fognak sokan válaszolni, épp azért mert elgondolkodtató... arra meg ma kevés az igyekezet. A válaszod is elgondolkodtató, tetszik...
2019. jan. 23. 11:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy lakótàrsam de sosincs itt lènyegèben egyedül élek.Nekem ez kènyszerű helyzet volt egy szakítás miatt és szerintem nem lehet elèggè megszokni, mèg akkor sem ha sok elfoglaltsàgom van.Nekem nehezebb belefeletkezni egy programba egyedül,mintha megoszthatom valakivel.Egyszerű dolgokat is rosszabb egyedül,mint pl.séta,fim nézés mert nincsenek azok a szituàciós poènok,jó beszélgetések.
2019. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!