Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nagyon introvertált, ha...

Egy nagyon introvertált, ha sokáig nem lehet egyedül, állandóan vannak körülötte, milyen következményekkel járhat?

Figyelt kérdés

Én azért szeretek egyedül lenni, mert legalább senki nem okoskodik, meg az én farkammal veri a csalánt. Feltöltődhetek, szellemileg felfrissülhetek, ilyenkor vagyok nyugalomban.

Ha sokáig nem lehetek egyedül, teljesen elveszítem kontrollt és bepánikolok.



2019. jan. 17. 15:54
1 2
 1/16 TR75 ***** válasza:
83%
Feszült leszel, és fáradt.
2019. jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
Első számú válaszoló, mindig is meg akartam kérdezni. Milyen érzés autistának lenni a gyakorin s úgy a mindennapi életben? Sokan lenéznek téged a hátrányos helyzeted miatt?
2019. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1 ne bántsál!!!
2019. jan. 17. 16:38
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Harmadik, ezt nem tudom megválaszolni helyetted.
2019. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
#5 that was weak fam. You have to step your game up, ya know what I mean? Ofc you don't, because you're retarded
2019. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nemrégiben én is feltettem hasonló kérdést, talán te is tudsz a válaszokból mazsolázni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2019. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsen semmilyen mentális panasza, akkor valószínűleg csak nagyon lefárad szellemileg, több időre lesz szüksége a regenerálódáshoz.
2019. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Teljesen úgy van ez, ahogyan leírod! 😃


Ez a besorolás pontosan az energiákról szól, mi az, ami feltölt, mi az ami kimerít...


Nyilván introként téged a magaddal és a bizalmas mély kapcsolataiddal töltött idő tölt fel, és a kicspongós felszínes társasági élet max rövid ideig nújt nked energiát (hiszen nincsenek tiszta szélsőséges stílusok, így néha bizony neked is szükséged van az ilyen kimozdulásokra, csak ha ezt puszta munkábajárással túlteljesíted, az más kérdés már), és ez után már kimerít-leszív, mivel ez már egy kielégült szükséglet. Gondolj csak arra hogy még azután is innod kéne, miután kioltottad a szomjadat, vagy egy hét otthoni begubózás után énrám már rámjön a kimozdulhatnék! 😃

2019. márc. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bedilizik
2019. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Introvertáltság okától függ.


Vannak szociális helyzetekben kompetens emberek akik csak kicsit maguknak valóak.


Ebben az esetben, ahogy írták. Kicsit lefáradsz és kényelmetlenűl érzed magadat.



... de van az a réteg akik nem preferencia alapján introvertek, hanem mondjuk kórosan szoronganak és emiatt kényerül rájuk az introvertális perszona.


Ők azok akik igazán szörnyűen fogják érezni magukat és nem az introvertáltságuk miatt hanem az azt elő idéző problémáik miatt, ami mindenkinek eltérő.

2019. máj. 22. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!