Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért veti meg a...

Sok ember miért veti meg a hajléktalanokat, amiért piára költik a pénzt?

Figyelt kérdés
Nem gondolnak bele,hogy neki már csak az jelent egy kis boldogságot,ha iszik,mert annyira reménytelen állapotban van,hogy szinte lehetetlen neki felállni. Aztán meg csodálkozik sok ember,mert leszólta az egyik hajléktalan mert nem adtak neki pénzt.
2019. jan. 23. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Emberfüggő. Én személy szerint azért, mert a gyermekkoromat egy alkoholista szülő tette tönkre, aminek következtében nem nyúlok italhoz és elég rosszul tűröm a piás embereket.

Hajléktalanoknak segítek, ha pénz helyett bármi mást kérnek. Bemegyek a boltba, megveszem, odaadom. Mivel az én pénzemről van szó, így arra költöm, amire jól esik. Ha ez a verzió nem megfelelő az illetőnek, akkor maradhatunk a semminél is, részemről teljesen rendben van.

2019. jan. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Azért, mert általában úgy szólítanak le, hogy kajára/gyógyszerre kell. És ha adok neki egy szendvicset vagy veszek neki pár zsemlét kis felvágottal, akkor vérig van sértődve, hogy neki pénz kell.

Mellesleg sokan pont a pia miatt kerültek oda, ahova.

Ezért is nem adok nekik, nekem se ad senki semmit csak úgy a boldogságomért, minden forintért keményen megdolgozok és nem arra fogom költeni, hogy egy ember, aki elcseszte az életét boldog legyen egy üveg tablettás bortól.

2019. jan. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Mert jó érzés bírót játszani. Én adtam neked a pénzt, én mondom meg, mire költsd.
2019. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az se biztos, hogy hajléktalan néhány, csak nincs munkája, elég pénze az alkoholbetegsége miatt, és kéregetnie kell rá.
2019. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a Tescóba frissen vásàrolt kenyeret, a szemem làttàra a kukàba dobta!

Azt kapott pénz helyett, mert éhes volt.

2019. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Párom anyja hajléktalan, mert piára és cigire költi minden segélyét, szállón lakik, és amikor megszülte a gyerekeit, odaadta őket az anyjának, hogy nevelje fel ő őket. Hát ezért utálom a piás hajléktalanokat, mert ŐK tehetnek arról, hogy oda jutottak, ahova. Persze vannak egyedi esetek, akikkel valóban az élet bánt el, de azok édeskevesen vannak. Én tudom, látom a páromon, mit jelent az, ha valakinek a szülője jobban szereti az italt, mint a gyermekét.
2019. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A hajléktalanok nagyrésze (mert vannak itt is szerencsétlenül járt emberek, akik próbálkoznak) maguk tehetnek arról, hogy oda jutottak, ahova.

Nem fogom segíteni az alkoholizmusát, ha már mindenképpen csak ezt látja jövőnek, tegyen érte valamit.

Egyszer láttam, hogy egy úr odanyújta a frissen vett pékáruját. Valamilyen szendvics volt. A hajléktalan pedig eldobta, és elkezdett üvölteni, hogy neki pénz kell. Ha annyira éhes volt, akkor miért derogált neki a meleg étel? Aha, persze.

2019. jan. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
mert az átlagmagyar akkora szar, hogy még 120 forintból is hiúsági kérdést gyárt, és erkölcscsőszt játszik, azért
2019. jan. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én azokat bírom, akik nem találnak ki valami hülyeséget, simán adtam neki, meg kértem, hogy figyelje autómat, mert belémkötött a parkolóban egy idióta.


De múltkor odajött egy ittas ember, hogy a felesége kórházban van, most volt balesetük, haza akar menni a 2. faluba ruhákért. Kérdeztem, hogy miért nincs vele? Mert az intenzíven fekszik...olyan okos válasz volt hirtelen is, bár oda meg nem kell ruha. Meg akkor pénz nélkül jöttek a városba? Meséltem haveromnak, neki ugyanazt előadta előtte héten...

2019. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valamiért ki lett törölve a válaszom, de akkor finomabban:


"csodálkozik sok ember,mert leszólta az egyik hajléktalan"


Legyen valaki bármennyire rossz helyzetben, az nem jogosítja fel arra, hogy bárki mást leszóljon és bárki más saját vagyonára igényt tartson.

2019. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!