Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most nem azért, de kibírni 5...

Most nem azért, de kibírni 5 évet egy öregember mellett, úgy, hogy az év nagyrészét nem is vele vagyok, érts. Állampolgárság, pár tíz milliárdért nem megéri?

Figyelt kérdés

Az más kérdés, hogy gyomrom az nem lett volna hozzá, mert öregnek öreg volt, de annyira meg mégsem hogy semmit ne akarjon az ágyban...


Hatalmas taps a csajnak. De komolyan. 5 év, ebból 3-at biztosan maga volt az USA-ban. Ahhoz is volt esze, hogy hát az állampolgárság miatt Andykém. A gyerekkérdés alól is kihúzta magát, pedig az öreg nagyon erőltette az utóbbi időben. Ezért volt a tavalyi lecserélés is...


R.I.P. Andy


De mimden elismerésem, ezt ennél jobban nem lehetett volna csinálni. Azt sem kétlem, hogy valamennyi szeretet volt, de na...


Ismérek mégegy ilyen párt, de ott csak milliomos a pasi és azért nem is ennyire öreg.



2019. jan. 23. 12:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt egy kis esze (és szerintem volt), akkor nem hagyott semmit a csajra.
2019. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog hogy öreg, de russnya is mint a bűn. Ennél már csak a Faludy csaja vitte lejjebb, nem ugrik be a tündérke neve.
2019. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetertek. Mar csak akkor is jol jart, ha Andy nem hagyott ra semmit.

Viszont azert neki sem lehetett annyira konnyu, elegge celtablava valt a neten. Ha neki ez megerte, es Andynek is, akkor szerintem nincs baj ezzel.

2019. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Látjátok van az a pénz... Nekem ne mondja senki, hogy szerelemből valaki hozzá megy egy nála majd 2x idősebb emberhez. Kíváncsi vagyok mennyi idő lesz mire bepasizik, mert még fiatal.
2019. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Tuti Andy tudta,hogy a felesége mellette pasizik meg él,csak diszkréten csinálja ez volt a kérés.

Gondoljátok Andy nem beszélte meg a feleségével,hogy nyugodtan pasizzon de legyen diszkrét,Andy nem hülye,milliárdos üzletember tudja mitől döglik a légy.

Minden le volt zsírozva meg volt beszélve,le voltak fektetve a játék szabályok.


Andy mindemellett a tenyerén hordozta a feleségét,mindene megvolt amit csak akart.


Biztos megérte neki,mert jól élt mellette és biztosította a nyugalmat is neki.


Szerintetek miért ment el Timi USA-ba mert a férje nem akarta,hogy végignézze,hogy meghal tidztában volt vele,hogy beteg, feleségét akarta megkímélni,hogy otthon legyen vele.

2019. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tuti pasizott, nyilván.


#2 Fannika, de az nagyon perverz kapcsolat volt


"Szerintetek miért ment el Timi USA-ba mert a férje nem akarta,hogy végignézze,hogy meghal tidztában volt vele,hogy beteg, feleségét akarta megkímélni,hogy otthon legyen vele."


Ez hülyeség, hirtelen esett össze, szívroham. Előző este mulatott. Timike Aspenben síelt. Nem erről volt szó, azt is olvastam, hogy már este összeesett, de csak reggel 9-kor találtak rá. Ez nem olyan, hogy hetekkel korábban ágynak esett, persze beteg volt, de...


Azon a kigyúrt pasi lájkolgatáson mondjuk kiakadtam, csak azért követtem be. Nem automata, hanem Timike volt.

2019. jan. 23. 13:16
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

6-os de automata volt vagy pedig mások akik kezelik az instagramját,hiszen minnél több követőd van annál többet kereshetsz.


Csak erre sokan nem jönnek rá mert kell az ócsárlás meg kell a dráma,mivel a tüntetés hullám befuccsolt mindig kell a magyarnak valami,hogy akinek 2 ft-al több van azt savazza.

2019. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én jól élek, nem sajnálom, amit instagrammal keres

De akkor is ő lájkolt, ha tetszik, ha nem. A másik bekövetése lehet nem ő volt, de a többi igen. Ezeket ő csinálta.

2019. jan. 23. 13:25
 9/14 anonim ***** válasza:

Olyasmin megy a vita, amihez egyik félnek sincs semmi köze.

Timi aranybányász,

Bandi bá' tudta, hogy ő az aranybánya.

Ezen kívül kinek mi köze hozzá?

2019. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy már nem azért, de kinek mi köze hozzá?

Andy belement a dologba, Timi belement a dologba. Innentől fogva hol van bárki másnak joga sértegetni őket?

2019. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!