Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit a véleményetek az ilyen...

Mit a véleményetek az ilyen lányokról? (több lent)

Figyelt kérdés
Nos gimnáziumba járunk és 5-en vagyunk barátnők, általában mindenhova együtt megyünk. Nem mondanám magunkat nagyképűnek. Az iskolában a többi lány jóban van más osztályba járó lányokkal is, mi viszont egyáltalán nem. Arra lennék kíváncsi, hogy nektek mi jut az eszetekbe amikor ilyen lány csoportot láttok? És miért nem próbál senki közeledni/beszélgetni az ilyen lányokkal?
2019. jan. 23. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

mivel mindig csoportban vagytok így a csapat szellem, illetve a domináns fél irányít, nem az egyéniségetek számít, hanem kb 1 csorda vagytok


ha nem lennétek mindig együtt, lehet közelednének felétek

2019. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Érdekes
2019. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én eleve nem szoktam beszélgetni és jó pár éve nem is beszéltem, de ha beszélnék akkor pont ilyen visszahúzódó lányokkal max.
2019. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Exem volt tagja ilyen közösségnek, neten ismertem meg, bemutatott a barátnőinek is, jó fejek voltak, azért nem barátkoztak másokkal mert nem voltak kibékülve az iskolai közösséggel. Szóval az a véleményem, hogy meg kell ismerni az adott lányt és úgy véleményt alkotni. Attól, hogy valaki másabb, nem olyan nyitott mint a többiek még lehet szuper csaj.
2019. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!