Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok a kövér...

Ti mit gondoltok a kövér lányokról?

Figyelt kérdés
2018. máj. 24. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Mi számít a te szemedben kövérnek?
2018. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
A legtöbbjüknek szép az arca. Sok pasinak bejönnek meglátásom szerint. Könnyebb férfit találniuk. Sokan izgulnak a háj látványától, ugye van “mit fogni rajta”. Akinek az arca ronda lehet vékony, mindig hátrányban lesz a széparcú nagymellű kövér nőkhöz képest.
2018. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Azt, hogy fogyjanak le.
2018. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
általában a kövérségük miatt frusztráltak ezért nem szeretem őket. Magával a kövérséggek semmi bajom.
2018. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
25%
Undororodom toluk
2018. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Marhán hidegen hagy.

Ha mindenképp muszáj lenne valamit gondolnom róluk, akkor örülnék egy kövér barátnőnek, úgy vettem észre sokkal vidámabb és barátságosabb természetűek.

2018. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nagyon igaz az a mondás, hogy "Ép testben ép lélek."


A kövér csajok jellemzően nem érzik jól magukat a bőrükben, akkor sem ha pl. tanulásban, karrierben sikeresek. Aki igénytelenebb srác az könnyen meghúzhatja őket, de ha nem ilyen, akkor jó ha kerüli őket. Ha kezdettől kerüli őket, akkor kevésbé tudnak ártani, mint ha haverként kezeli őket, közben meg jó csajjal jön össze.

2018. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%
Elhiszik magukról hogy okosak. Ugyanúgy mint a többi...lehet hogy csúnyábbak mint a vekonyabbak de akkor se többek se kevesebbek...lányokat írtál nem nőket...
2018. máj. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
Tudjuk, hogy te is kövér vagy és csak azért kérdezted meg ezt, mert azt várod, hogy itt dicsérgessenek és a kicsi lelked megnyugodhasson, de még mindig ocsmányak vagytok. Első utad szerintem a vágóhídra vezessen. (:
2018. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A kövérek között is van különbség. Van aki kedves, mosolygós,ad magára míg mások elhanyagoltak, zsíros haj stb igénytelen zsírdisznó módon tömik magukba a kaját. Láttam már ilyen nőt, folyt az arcán a hamburger szósz...

Pfuj..

2018. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!