Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a nyálas és áll depressziós lányokról akik csak azért vágdossák magukat mert egy fiú ott hagyta őket?

Figyelt kérdés

2017. nov. 14. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Hogy randizzak egy pasival? Miben más, mint ha lánnyal randiznék?

F bi

2017. nov. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Hupsz bocsi... véletlenül rossz helyre írtam ki a kérdést :D :S
2017. nov. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Előre leszögezném: nem vagyok ilyen. Viszont ha valakit tényleg szeretsz és elhagy, az nagyon tud fájni. Sokan tényleg érzékenyebbek és hetekig vagy hónapokig nem tudják ezen túltenni magukat. Lehetséges a depresszió. Ha vagdossa magát, a belső fájdalmat próbálja külsővé alakítani. Nem a legjobb módszer persze, nem is azt mondom. Viszont nem értem, ezért miért kellene lenézni valakit.
2017. nov. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Áll depressziós? Nem is tudtam, hogy van külön egy-egy testrészt megbetegítő depresszió.
2017. nov. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Nincs ki a négy kerekük.
2017. nov. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Ez sok esetben nem aldepresszio. Nem vagyok mar tini, de bizony az elso szerelem utan belebetegedtem en is a szakitasba, eleg mely depresszioba zuhantam, kb 2 ev volt mire helyrejottem. Attol, hogy te nem voltal meg ilyen helyzetben, nem kell elbagatellizalni, mert bizony kegyetlenul tud fajni, ha elveszitjuk a szerelmunket. A kamaszok is lehetnek komolyan szerelmesek, sot, en eletemben egyedul akkor voltam igazan szerelmes, pedig megeltem mar ezt-azt, sok viz lefolyt a Tiszan azota.
2017. nov. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
73%

És honnan tudod, hogy ál-depresszió? Mi van, ha tényleg problémájuk van és egy szakítás váltja ki az öncsonkítást belőlük?

Mi a lóf-szt tudsz te, egyébként, és ki a kvaélet vagy, hogy problémás fiatal lányokon gúnyolódj?

2017. nov. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy úgy érzik, hogy ezt kell tenniük. Még ha nincs is klinikai depressziójuk, vagdosni magad elég súlyos cselekedet, ami valószínűleg egész életeden végigkísér majd a megmaradt hegek miatt, szóval elgondolkodtató, hogy mégis mennyi figyelmet kaphatnak, ha ilyen drasztikus dologhoz fordulnak.

Viszont beszélhetnénk azokról az emberekről is, akik abban a reményben írnak ki egy kérdést, mert várják, hogy vadidegenek szidjanak és alázzanak bizonyos tinilányokat...

2017. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én csak kérdeztem mert volt egy barátnőm akin egy teljes éven át próbáltam volna segíteni és ő is depressziós volt de mielőtt az lett volna egy fiú szépeket mondott neki ő bedőlt a fiúnak pedig ezerszer megmondtam neki hogy egy bunkó tróger de barátnőm elkezdett járni vele majd egy szebb csinosabb buláért otthagyta a fiú és így lett depressziós a barátnőm próbáltam volna segíteni de azt láttam rajta hogy nem is akar megváltozni ráuntam az egészre utána nem is foglalkoztunk a másikkal és már nem is szólunk egymáshoz csak köszönünk
2017. nov. 14. 23:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy uj pelo konnyen elfeledteti a regit
2017. nov. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!