Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csesztetik ennyien...

Miért csesztetik ennyien Vajna Timi, ennyi unatkozó ember van vagy csak irigyek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 25. 10:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%
Na megint lepontoztak a magyar prolik. De érvelni már nem tudnak ellene... 8as voltam.
2019. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%

Minden embernek van egy zacskója az arcán. Pontos elhelyezkedése az áll alatt. Ez pofazacskónak hívják a fejlettebb pszichológiában.

A pofazacskó mérete akkor nővekszik, amikor 'szólni kellett volna neki' Lépcsőházi szindrómának nevezi a fejlettebb pszichológia.

Az élet főbb területei, ahol a verbális megnyilvánulás hiánya a pofazacskó méretét nőveli. Az alacsonyrendű pszichológiában ezt frusztrációnak nevezi, mi a Fikológikusok, a magasabbrendű szakemberek ezt pofazacskó fúziónak.

A pofazacskó űrítése nagyon egyszerű a tanulatlan (proli) egyszerű fajnak. Bekapcsolja a TV-készüléket, Blikket olvass...stb. Ráadásul névtelenül,arctalanul teszi; kockázat nélkül.


Lényeges megérteni; lényegtelen Vajna Timi (bárki lehet az illető) a pofazacskó telítettsége bárkire frecskeli ki a verbális gennyet. Az "áldozat" célszemélynek tisztában kell lennie az emberiség (és a saját) pofazacskójával.

Mindig javaslom a hozzám fordulóknak a fizikai terhelést, különösen a futást, laza kocogást, favágást; rendkivüli a hatása, mert a pofazacskó gennye hasznossá tehető az az energia a saját hasznodra fordítható, amit másokra pocsékolsz kritikával.

De a proli mentalhigénia ilyen, nehezen változtatható meg egy gondolati struktúra vágánya, amely arról szól: fordítsd a pofazacskó energiáit a saját javadra.

Több ezer proliból faragtam úriembert. Kb. leszarják az összes celebet, a saját életüket szépítik, nincs idejük hülyeségekre pocsékolni.

2019. jan. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem pár évvel ezelőtt ez volt Faludyval és Fannival is. Lehet, hogy Timi és Fanni sem szerelemből házasodott. De kérdem Én: Mi közük hozzá más embereknek? Nem is olyan rég, volt még az az idő, amikor a szülők választottak házastársat a gyerekeiknek. Akkor az nem volt szerelem vagy nem volt szerelem? Ezzel ellentétben, ma mindenki úgy házasodhat, ahogy akar. Ha érdekből, akkor érdekből. A saját élete! Hadd éljen már úgy, ahogy szeretne! A szomorú csak az, hogy az emberek nem csak a celebeket és a politikusokat beszélik ki, hiába a sok valóságshow, meg tehetségkutató műsor, a Blikk, a Story és hasonló bulvárlapok. Ugyanúgy szájukra veszik a szomszédot, a munkatársat, olyan személyeket, akik nem kapnak még azért is fizetést! Egyetértek, sok a rosszindulatú ember. Sőt, sokan még abba is beleszólnának, melyik pártra szavazzon a másik, anélkül, hogy a családtagjaik lennének.
2019. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
81%
Nekem semmi bajom Tímeával. Ő élete, ő dolga mit és miért tett. Egyébként interjúkat nézve nem egy irritáló személyiség szerintem, és most jöhetnek az ellenérvek...
2019. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ki a fene lenne rá vagy a mikulás volt férjére irigy? Egy pénzéhes túlplasztikáztatott műnő, aki mások hátán élt, mások pénzén plasztikáztatta magát.
2020. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!