Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Fantáziáltatok már...

BUDDHA1987 kérdése:

Lányok! Fantáziáltatok már arról, hogy egyszer kopaszra vagy nagyon picire vágatjátok a hajatokat?

Figyelt kérdés
Úgy tapasztalom, hogy sok lány fantáziált már erről. Vajon miért?

2019. jan. 25. 13:42
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Nyaron, de eloszor meg par centivel hosszabbra, es minden alkalommal kicsit rovidebbre ;) de mar szinte nincs hova röviditeni :D es nem is tervezem hosszabbra noveszteni
2019. febr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
A hátam közepéig ért. Először csak kis tüsisre vágattam, felül 1,5cm, hátul meg kétoldalt fel lett gépelve. Másnap fogtam, samponnal megmostam és amíg habos volt apránként borotvával "leszedtem" simára. Azóta magamnak vágom. Minden vasárnap géppel 0.5mm-re, majd penge. :) Szeretem és nem érdekel, ki mit gondol. Az én testem. Páromnak is tetszik. 33N
2019. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Én ma megyek fodrászhoz. A lapockámig ér, a terv a nullás.
2019. ápr. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13.:

Na kopaszra nyírtak?

2019. jún. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Én szívesen kipróbálnám. :D

Hajmosás után azonnal megszáradna, nem kellene fésülködnöm, sportolásnál nem lenne zavaró, lehet, hogy jól is állna...

Habár lehet, hogy csúnya lennék úgy, meg hát Anyu sem örülne, tehát inkább maradok a félhosszúnál. =)

2019. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz? Mondjuk egy próbát megér a dolog szerintem.
2019. júl. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én most nyáron tervezem pixie-re vágatni, már régóta gondolkodtam rajta, egyszerűen kíváncsi vagyok, hogyan állna. Plusz nagyon egyenes, vékonyszálú hajam van, könnyen lelapul és hullik, ráadásul a fejbőröm is könnyen kisebesedik, szóval ilyen szempontból is praktikusabb lenne a rövid haj szerintem. Kicsit félek, szóval gyűjtöm még az erőt hozzá :D
2019. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!