Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem érzitek úgy néha, hogy...

Ti nem érzitek úgy néha, hogy ha az embereknek névvel arccal kénen válaszolniuk, egyes kérdésekre tök más válaszok érkeznének?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok,hogy egy kérdés ciki, mert ez az alapja eleve az oldalnak. Meg nem arra, hogy valaki nem vállalja a véleményét. hanem hogy maga a stílus más lenne. Komolyan, akik itt ilyeneket írnak, hogy a másik egy féreg meg hasonlók, azok mit csinálnának, ha kiderülne, hogy ilyet mondtak? Vajon büszkék lennének rá? Most olvastam egy másik kérdésben, hogy aki bizonyys zenét hallgat, az nem ember...
2019. jan. 25. 20:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elgépelésért.
2019. jan. 25. 20:30
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy mas valaszok erkeznenek mert vannak olyanok akik az eletben elnyomottak es itt elik ki masokon az a sajat elnyomasukat...
2019. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, elég benézni pár fb csoportba, hogy ott mi megy névvel és arccal.

Mondjuk kevesebb lenne az olyan önfényezés, hogy nettó 800 ezret keresek, 15 évvel fiatalabbnak nézek ki, és 35 kiló vagyok. 😂

Már az is vicces lenne, ha mindenkinek csak egy regisztrációja lehetne, és névvel írhatna kérdést és választ.

2019. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem màr megfordult a fejemben, mikor itt vàlaszoltam,hogy talàn egy ismerősömnek,rokonomnak vàlaszolok. Sosem lehet tudni...

Néha poénkodok,trollkodok kicsit, ha komolytalannak tűnik egy kérdés, de igyekszem azért értelmes vàlaszokat adni.Megsérteni pedig végképp nem szeretnék senkit.Szóval amiket itt ìrok,azt képpel is vàllalnàm.

2019. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne anonim az oldal akkor egész biztosan teljesen más válaszok érkeznének. De ez nem biztos hogy jó lenne, pl. a politika rovatban kevesebb lenne az őszinte vélemény. És nyilván nem kapnál több tippet egyes problémák gyakorlatias és gyors, de csak félig-meddig legális megoldására sem. Szóval előnye is van az anonimitásnak.
2019. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.
2019. jan. 25. 21:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem írok olyat másoknak, amit arccal nem vállalnék. Az saját magam előtt is ciki lenne. Az egyetlen különbség talán az, hogy saját néven nem írnék privátabb dolgokról (pl. szex, betegség), így név nélkül meg igen.
2019. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2019. jan. 26. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!